Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tapasztaltatok valaha olyasmit...

Tapasztaltatok valaha olyasmit hogy egyes emberek negatív tulajdonságai felerősödnek ha rokonaik társaságában vannak?

Figyelt kérdés
például testvérek egymás között, vagy anya gyermekeivel

2015. máj. 23. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, de még mennyire!!

Előtte röhögcsikél a barátnőjével, megjelenek, halni készül.

Tesóm igazán jó módban él, de rögtön síránkozik, az idén csak háromszor tudnak külföldre utazni, mennyit kell dolgozni, hogy berendezzék a harmadik lakásukat is.

Anyám több száz ezret ad nászajándékba, aztán nekem panaszkodik, hogy csóró.

Azt hittem, csak az én környezetemben ilyenek a rokonok.

Na, de azért van két fülünk, hogy az egyiken be, a másikon ki. :)

2015. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Megőrülök tőlük. Felnőtt nő vagyok, külön élek, saját családom van, de ha visszatérek a régi közegbe, negyed óra alatt kétszáz a vérnyomásom és az agyamra mennek. Akár anyámat nézem, akár a testvéreimet, akár a nagymamámat. Borzasztóan más vagyok, nem is értem, hogy lehetünk rokonok.
2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ó, teljesen. Családon belül egy házisárkány vagyok, de amint kikerülök a közegből, kezesbárány vagyok, és már attól megijedek, ha valaki kicsit megemeli a hangját. Apum mindig hozzávágja a fejemhez, hogy ilyen természettel hogy szerethetnek egyáltalán a barátaim és a párom, de érdekes, hogy ők sosem panaszkodnak az "ilyen természetemre", mert soha nem viselkedek velük úgy.
2015. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, főképp mikor jönnek a piszkálódások.
2015. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. máj. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!