Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt Gyk-n valaki, aki...

Van itt Gyk-n valaki, aki valaha is foglalkozott Dropshipping-el, és esetleg el is jutott legalább egy kettő sikeres eladásig? Lenne lehetőségem privát üzenetben kérdezni esetleg, ha valamikor elakadok?

Figyelt kérdés
Egy kifejezetten olyan személy segítségére volna szükségem, aki esetleg tud mondani egy kettő javaslatot is, egy személy akivel akár együtt tudnék dolgozni. Persze, nem ez a legjobb oldal ilyen személyek keresésére, de kiváncsi vagyok..

2022. okt. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Én most építgetem..de lassan belefáradadok, Magyarországon ez elég bukott ügy...

Senki nem fog rendelni 3-4hetes kiszállitási idővel

2022. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Amerikai vásárlók a fő célod?
2022. okt. 21. 02:15
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

A Dropshipping Magyarországon is működhet, működik is, viszont nagyon nehéz összehozzni.

Szerintem 50 boltból talán egy az ami bejön.

Nagyon nehéz nagykert találni( úgy hogy nem valami tucattermek az ötlet) úgy hogy az megérje, és ne egy hónapos szállítási idők legyenek.

2022. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Tökéletesen egyetértve #3-as válaszolóval még annyit tennék hozzá, hogy ha jó termék palettát választva jól csinálod, akkor is megfeküdhetsz menet közben. Ugyanis egy felelőtlen vásárló nyomkodása miatti vásárlástól való elállás, vagy egy garanciális hiba az összes addigi hasznodat elviheti. Hiszen a vásárló a te boltodban vásárolt, a díjat neked kell visszafizetni. Vagy a terméket javíttatni. Ha távoli a beszerzési forrás, csak a postázás, szállítás sokba kerül...
2022. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sok az akna ezen a területen. Mint vevő, rendeltem már pár dolgot Aliexpresszről és volt már két eset, amikor ripityára törve érkezett meg Kínából. Angolul megírtam mi történt, készítettem képeket videofelvételt a kicsomagolt termékről, visszaküldtem, de még volt egy vita, hogy küldenek másikat, mondom ne küldjenek, hogy az is összetörve érkezzen meg. Ráadásul hónapok alatt lehet ezt lebonyolítani.

Ha nem összetörve érkezik, az is sokszor gyártási hibás, az illesztések nincsenek rendben, ha küldenek csere terméket, az is ugyanolyan minőség.

Olyan árut érdemes így értékesíteni, ami nem romolhat el, nem törhet össze, nem deformálódhat szállításkor, nehéz rosszul legyártani, de mégis keresett kategória. Ilyen terméket nehéz találni.

2023. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!