Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a 20 éves lányod rendszeresen hív valamilyen lelkisegély szolgálatot, és eggyel rendszeresen e-maileket vált az elmúlt pár hónapban?

Figyelt kérdés
Tudomásod szerint, és látszólag semmi baja. Elmondása alapján a szociális élete annyira rendben van mint még soha, tanulmányi rendben vannak, már egy ideje nem beszél arról, hogy utálja magát.
2022. dec. 12. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

"már egy ideje nem beszél arról, hogy utálja magát"

Neked nem beszél erről, ehhez kell a lelkisegély szolgálat.

Csak annyit tehetsz, hogy elismerően beszélsz vele, türelmesen meghallgatod, dícséred és bíztatod (ha egyáltalán mesél valamit vagy kérdez).

2022. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogyha nekem nem tudott róla beszélni, akkor megtalálta a módját annak, hogy segítséget kérjen.
2022. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha használ neki akkor semmi baj.
2022. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha megteheted, támogasd anyagilag abban hogy rendes pszichológushoz tudjon járni, az többet fog érni mint az ingyenes lelkisegély szolgálat. De nyilván az ő döntése a mérvadó.
2022. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy a jegyei rendben vannak, egyébként elég jó, sokkal nagyobb probléma lenne ha kibukna, ha már így is szarul van csak mégnagyobb csapásként érné a kudarc.
2022. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Beszélj vele minél többet. Vigyázz ha túlságosan rendbe tesz mindent, elvarr minden szálat maga körül az is rossz jel.
2022. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Elég szomorú, hogy ezt itt kell megkérdezned, ha te a szülő vagy.

Nos, én megkérdezném, mi a problémája, miben segíthetek.

De hát nem ezt tenné minden normális szülő??????

2022. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnék vele beszélni, hogy nekem is nyugodtan elmondhatja, hogy mi a baj. Persze nem a lelki-segélyszolgálat helyett, vagy ha szükséges akkor nem szakember helyett. De azért engem se zárjon ki teljesen. Nyilván szeretném tudni, hogy mi van vele.
2022. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!