Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak apámmal? Elmenje...

Mit csináljak apámmal? Elmenjek vele találkozni?

Figyelt kérdés

Születésem óta a szüleim elváltak és azóta apámmal egy évben csak kb 3szor találkozunk úgy hogy 2hetente el kellene vinnie. Többször mondtam neki hogy ez idő alatt vele szeretnék lenni még ha ez kevés idő is, de nem a mostani feleségét elhozza aki miatt elhagyta anyámat.

Is most 23.án ide akarja tolni a képét. Ja úgy bocs ez kimaradt hogy még felhívni sem bír😇 Légyszi ne trollkodjátok el mert tényleg emészt az hogy nincs apám.....



2022. dec. 19. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen ezen kívül egy dagadt ember is leszek mert annyira furán érzem magam hogy tömöm magamba a Miki csokikat
2022. dec. 19. 19:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy érdemes vele próbálkozni és egy "normális" kapcsolatot ápolni vele, akkor találkozzatok és érezzétek jól magatokat. Viszont ha szerinted nem éri meg szenvedni vele és nem is érdemli meg akkor hagyd a francba és többet ne is gondolj rá ha nem muszáj
2022. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy, anyukád mit mond? A mostani felesége rosszul bánik veled? Ellenséges? Apud hogy beszél veled?

Én találkoznék vele, mert nem írtál eddig olyan okot, ami miatt ne látnám.

2022. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
67%
Én szerintem találkozatok, lehet hogy nem visz el téged magához 2 hétre de legalább most találkozni bírsz vele. Azért is mondom ezt mert nekem 2 hete halt meg apukám én nagyon szerettem pedig mikor 3 hónapos voltam elhagyta anyámat . Én se láttam sokat mert külföldön volt . Én azt mondom találkozzatok
2022. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Egy próbát megér szvsz.
2022. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Én beszüntettem a találkozókat. Nekem nem fér bele, hogy amikor épp kedve van, apukásat játszik, amúgy meg magasról leszr., de én ugorjak, amikor épp kegyeskedik felhívni vagy keres.


Felejtős.

2022. dec. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találkozz vele. Mégiscsak az apád.

Nekem meghaltak a szüleim gyerekkoromban. Mit nem adnék, ha barmilyen formában" talalkozhatnék velük.

Azt meg lehet, hogy egyszer megérted, hogy miért viselkedik szerinted jelenleg gázul.

2022. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a végén elmegyek vele....


Mit mondjak neki? Megemlítsem ezt a témát?

2022. dec. 23. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem igen, beszélj vele őszintén bármiről, amiről csak szeretnél.
2022. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!