Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak ha utalom...

Mit csinaljak ha utalom anyamat es nem akarok vele sosem talalkozni mert egy lehuzos felelőtlen pénzszoro buta ember?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szúrj egy konyhakést hátába.

Kicsit bővebben?Ha most azt írjuk,hogy költözz el, leírod hogy nem lehet mert...szóval ha lehetne kifejtenéd egy kicsit?

2013. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy így kiakadva?
2013. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egyutt de most is ram akar akaszkodni el akarja szedni a pénzem.utalom.gyerekkoromban is csak szenvdtem. Mikor betóltöttem a 18 at hitelt vetetett fel velem annyira utálom. Azőta jó sokszor lehuzott érzelmi zsarolással. És az ismerőseimtől is pénzeket kéregetett és nekem ciki hogy nem adja meg.
2013. jún. 29. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Költözz el és ne tudja,hogy hol laksz cserélj le minden olyat amit tud (telefon..) Kezdj el úgy élni,hogy ő ne legyen benne a képbe sehol sem.
2013. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, azért kéregetett pénzt, mert nincs neki, nem?

Azért utálod, mert nem dolgozik, és tőled kér pénzt, vagy dolgozik, és a pénzt elszórja?


Egyébként hogy lehet egy anyát, vagy bármelyik családtagot utálni?

Mi kell ahhoz, hogy valaki a saját vérét megutálja?

2013. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Szörnyû ezt olvasni... Egyébkênt Te is felelõtlen ês buta vagy,minek vettél fel hitelt? Szôlj az ismerõseidnek,h ne adjanak neki pénzt,mert nem tudja megadni. Kívánom,hogy a te gyereked is idövel ugyanúgy vélekedjen rólad,mint te anyàdról!
2013. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell gyerek. Majd ha veletek is ezt csinálna az anyatok hogy kölcsónkérne és nem adná meg évekig akkor nézhetnétek hogy mások rátok haragszanak meg.mindig is elszórta a pénzt dolgozik amugy de elszorja mert neki étterem kell meg wellness hetvege meg nyaralas. Aztan ha jónnek kikapcsolni a villanyt akkor jön könyörógni hogy adjak. Míg én arra sporolok hogy legyen megtakaritasom nem megyek nyaralni meg ilyenek.hogy mért vettem fel hitelt? Hiába lettem 18 otthon laktam nem volt választásom kész tények elé állított anyám ordított veszekedett velem hamis papirokat csinaltatott munkavallaloit stb gondolom a befolyasa alatt voltam es nem akartam hogy kidobjon mert nem tudtam volna hova menni iskolaskent.
2013. jún. 30. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha ilyen anyád, mint írod, akkor ülj le vele beszélgetni.

Mondd el neki, hogy próbálja meg beosztani a pénzt, mert ha elfogy, hozzád hiába jön, te úgysem adsz neki.


Az ismerőseinek már megmondtad, ne adjanak neki kölcsön, mert nem tudja megadni.

Ezért, ha nem vigyáz a költekezéssel, a házat is elárverezhetik a feje fölül, te nem törődsz vele.


Csak arra vigyázz, nehogy úgy járj, még te szorulj rá az ő segítségére.

Akkor hová mész, ha minden hidat felégetsz magad mögött?

2013. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Az én anyámnak soha nen kellett kölcsönkérnie,adtam neki,ha volt. Bárcsak még adhatnék neki,bármire ,wellnes-ezni,étteremre,akármire! Inkább örülnél neki,hogy még él!!!
2013. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy örülnék elcseszte az életem neki több a jövedelme mint nekem megis az én megtakaritasaim szedi el folyton gondolkodj mar mielőtt valaszolsz. Elszedi a pénzem amire nekem is szükségem lenne
2013. jún. 30. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!