Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell engem a szüleimnek...

Miért kell engem a szüleimnek így megkeserítenie? 17.f

Figyelt kérdés

Már kisgyerekkoromban eldöntöttem, hogy ki akarok kerülni abból a mókuskerékből amibe láttam, hogy benne vannak a kortársaim az iskolában.

Láttam az iskolában a kortársaimon meg a fölött is, hogy céltalanok sose lesz jó életük és életük végéig robotolni fognak meg csak úgy sodródni az árral. Na ezt én eldöntöttem ,hogy nem akarom és már akkor eldöntöttem, hogy ebben én biztos nem leszek benne és már akkor amilyen módokon lehet megpróbálok pénzt keresni és felépíteni magamat. Mivel gyerekkoromban fociztam egyszer csak akkor szembe jött velem a csapatunknál az egyik falon ki volt rakva egy kisebb plakát. Játékvezetői tanfolyam 14 éves kortól. Ott abban a pillanatban eldöntöttem, hogy ezt szeretném. Be is adtam a jelentkezésemet és sikeresen el is végeztem. Ezért szerencsésnek mondom magam, hogy már 14-15 évesen már elkezdtem azért a kortársaimhoz képest pénzt keresni mert nem sokkal ezután a focit is abbahagytam és abszolút minden erőmmel csak a játékvezetésre koncentráltam.

Az elején nem kerestem sokat csak annyit ha esetleg el akartam menni egy moziba vagy akartam venni esetleg valamilyen ruhát vagy ha suliba egy osztálykiránduláshoz be kellet fizetni az én részemet akkor azt én megoldottam. Ott még azt mondom valamilyen szinten örültek is talán, hogy valamennyire önállósodtam.

A baj onnantól kezdődött amikor elkezdtem egyre jobban keresni mára már 300.000-ret megkeresek ebből havonta de van, hogy többet.

Borzasztóan komcsi meggyőződésű emberek és amit most keresek annak elveszik a 80%-át mondván otthoni beszolgáltatás és örüljek, hogy egyáltalán marad nekem valamennyi mert ha egyedül kéne fenntartanom magam akkor még ennyi se maradna meg a végére meg, hogy mi szüksége van egy magam fajta gyereknek arra, hogy 300 ezret vagy többet keressen meg havonta. Egyszerűen már ezt nagyon nehezen bírom. Iskolába járok a hétvégken levezetek 4-5 meccset van, hogy hétközbe is vezetek 1-2-őt suli után este és elveszik majdnem az összes pénzem. És sajnos nem tudom eltitkolni se, hogy mennyit keresek mert minden megvan nekik sajnos van egy táblázat, hogy melyik meccsért mennyit kapok és meg tudják nézni azt is, hogy mikor melyik és milyen meccsen vezettem és elszámolnak, hogy oké akkor ennyit kerestél ennyit szépen ideadsz ameddig itt laksz és örüljek, hogy hagynak nekem mert szerintük az is sok amit hagynak. Végülis csak hétvégéim nincsenek 60-70 ezer forintért egy hónapban :(


2022. dec. 20. 16:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
99%
Nem adod oda és kész. Amíg suliba jársz, egy fillért sem kérhetnek tőled az eltartásodért. Hány éves vagy, bankszámlát nem tudsz nyitni? Nyugodtan mondd meg nekik, ezt te nem adod oda, pont arra gyűjtesz, hogy nagyon hamar el tudj költözni otthonról.
2022. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha betoltotted a 18 at, utana elkoltozhetsz. Elmehetsz egyetemistak melle szobat berelni pl.
2022. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
97%

"oké akkor ennyit kerestél ennyit szépen ideadsz"


Nem adod oda, kész. Mit tudnak csinálni? Nem dobhatnak ki otthonról, 18 éves korodig nem kérhetnek tőled egy forintot sem azért, mert ott laksz.

2022. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
23%
Te most panaszkodsz vagy dicsekszel ?
2022. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Nem nem dicsekszem. Ha úgy tűnik akkor bocsánat.

Volt már, hogy megpróbáltam nem odaadni. Kikötötték a gépemet, kihúzták az áramot a szobámból a ruháim, cipőim nagyrészét elvették csak annyit hagytak, hogy pont meglegyen úgymond a minimális ellátásom.

2022. dec. 20. 17:04
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit csinálnának ha nem lenne jövedelmed? Jelentsd be, hogy innentől nem jársz meccsezni, helyette könyvtárba jársz tanulni. Akkor nem tudják, mennyid van.
2022. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Azért ez sajnos nem ilyen egyszerű. Az mlsz adatbankban fent van, hogy melyik meccseket vezettem én- Sajnos a szüleim ezt pontosan nyomon tudják követni
2022. dec. 20. 17:09
 8/44 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem költözöl el egy albérletbe? 300 ezerből már el leh

et lenni!

2022. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Akkor sem adsz le semennyit, húzzák ki a gépet, meg csinálják a többit. Ennyit nem ér az egész. Gyűjtesz egy évig, betöltöd a 18-at és huss, vissza sem nézel. Ezt közöld velük előre.
2022. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy rajtad akarnak élősködni egész életedben?

Ha 18 leszel, húzz el azonnal.

2022. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!