Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? A férjemnek...

Normális ez? A férjemnek előző háasságából van egy 19éves auti fia , nekünk van egy 4hónapos közös fiunk. Na mármost ott tartok ,hogy fogom a kicsit és itthagyom a férjem. A történet az hogy csak a nagy gyerekkel foglalkozik ,a kicsit lekakálja

Figyelt kérdés
Csak akkor foglalkozik vele ha én mondom neki. A fia nem velünk él , de most 1hónapig itt van , amúgy amikor dolgozik akkor csak hétvégéken van itt ,de minden egyes hétvégén. Csak az a gyerek érdekli. A kicsi nem nagyon ,és még nekem szól be mikor mondom neki hogy kicsit figyeljen már rá mert leakarok fürdeni , hogy lepaszolom a kicsit és nem foglalkozok vele. Pedig mindig olyankor megyek amikor alszik. Kezdem utálni a nagy gyereket. Mert ő elvárja hogy az apja csak vele foglalkozon , olyankor mindig húzza a száját amikor rászólok az apjára hogy a kicsivel is foglalkozon.
2022. dec. 28. 18:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
17%
Ez teljesen normális.
2022. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát, jobb lett volna azelőtt, hogy gyereket szülsz neki, de jobb később, mint soha...
2022. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem az. Akarta egyáltalán a gyereket? Az általános, hogy a pici babával a férfiak nem igazán tudnak mit kezdeni, de attól még nem ilyen elutasítóak, szeretgetik, nem okoz gondot 10 percre vigyázni rá.
2022. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudom ennyiből megmondani. Attól függ, hogy az az autista srác mennyire képes önellátásra. Mennyire súlyos az autizmusa? Vannak olyan autista emberek, (nem minden autista ilyen) akikkel nagyon is sokat kell foglalkozni, nem tudom, lehet, hogy "csak" emiatt foglalkozik vele sokat, mert az a fiú autizmusa miatt ezt igényli.
2022. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%
Az. Te vagy rosszindulatú.
2022. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
A fogyatékos gyereke csak ürügy neki hogy rád szakítson minden munkát a kicsi körül. Kuka a pasas, de sürgősen. Szar társnak, szar apának.
2022. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
30%

Hát.. a babát csak gondozni kell, a 19 évest meg nevelni is, főleg ha auti. Bár annyira nem lehet vészes, sőt, ha munkát is kapott, akkor szinte nem is érződik az autizmusa. De amúgy megértem, nekem is rosszul esne, jó az egészben, hogy a csecsemőt nem igazán érdekli a dolog.


Ilyen helyzetben én bevezetném a "mérést". Tehát szépen megegyeztek, hogy napi 1 órát szánjon a gyerekre legalább, ebbe biztos belemegy. Valami stopperen mérjétek, csekkoljon be-és ki a babázásból, így nem lesz vita, hogy ki mennyit van a gyerekkel, házimunkával szokott még ilyen gond lenni, az egyik megmozdul 3x egy héten, és úgy érzi egész héten takarított, ott is a mérés a megoldás.


19 éves gyerek mellé tesó? Apuka egészen biztosan idős apának, teljesen felesleges volt egyébként vele gyereket vállalni, fogalmam sincs, mit gondoltál, 40+os szülő.. Én nem pattognék rajta, hogy auti gyerek, enyhén érintett, és átlagos 19 évessel is szoktak időt tölteni a szüleik, ezt nem kellett volna kiemelned. 19 éves kamasz, most kezdi az életet, sok vele a meló, hogy rendes ember legyen belőle, akkor is, ha elmúlt 18 éves és hivatalosan felnőtt(ezt a korhatárt ki kellene tolni).

2022. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Azért érdekelne apuci mennyit törődött a fogyatékossal amig ott volt az anyja akire rányomhatott minden melót...
2022. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus csávó, a hülye nő szakadjon meg, ő abban vesz rész amihez éppen úri kedve van. Selejt.
2022. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd el az idiotát. Ő is egy szülő nehogy már még könyörögni kelljen hogy vigyázzon a saját gyerekére!
2022. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!