Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? A férjemnek...

Normális ez? A férjemnek előző háasságából van egy 19éves auti fia , nekünk van egy 4hónapos közös fiunk. Na mármost ott tartok ,hogy fogom a kicsit és itthagyom a férjem. A történet az hogy csak a nagy gyerekkel foglalkozik ,a kicsit lekakálja

Figyelt kérdés
Csak akkor foglalkozik vele ha én mondom neki. A fia nem velünk él , de most 1hónapig itt van , amúgy amikor dolgozik akkor csak hétvégéken van itt ,de minden egyes hétvégén. Csak az a gyerek érdekli. A kicsi nem nagyon ,és még nekem szól be mikor mondom neki hogy kicsit figyeljen már rá mert leakarok fürdeni , hogy lepaszolom a kicsit és nem foglalkozok vele. Pedig mindig olyankor megyek amikor alszik. Kezdem utálni a nagy gyereket. Mert ő elvárja hogy az apja csak vele foglalkozon , olyankor mindig húzza a száját amikor rászólok az apjára hogy a kicsivel is foglalkozon.
2022. dec. 28. 18:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
85%
Ekkora hülyét, ha lányt akart, miért nem lányt csinált? Ne gondold ám, hogy akkor foglalkozna vele.
2022. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

"De nem mert lusták."


Ennek a lustának önként és dalolva szültél gyereket.

2022. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
97%

"Mielőtt terhes lettem 3hetente volt nálunk a fia ,kicsinek le se szarta."


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha ezzel tisztában voltál, akkor miért feltételezted, vagy miért remélted, hogy a következő gyerekéhez másképpen fog viszonyulni?


A férjed is ugyanannyira szeretett volna közös gyereket, mint te?

2022. dec. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
97%

Eddig nem derült ki számodta, hogy milyen apa?


Nem értem az ilyen nőket, de komolyan. Én még össze sem házasodtam a párommal, de már tudom, hogy közös gyerek nem lesz, mert hiába bizonygatja, nem apának való.

2022. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd Ott a pasit, izé a pasát.
2022. dec. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
12%
Egy 4 hónapossal mégis mit kezdjen ? A nagyobbal már lehet
2023. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!