Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt esetleg bárki, akit...

Van itt esetleg bárki, akit molesztált a mostohaapja? Mit tapasztaltatok, mik voltak a jelek?

Figyelt kérdés
Elnézést a kényes kérdés miatt, de hasonló cipőben járok, és szeretném tudni, hogy másokkal mi történt, hogy élték meg, hogy kezdődött stb.

2023. jan. 25. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
barmi is tortent, azonnal szolj anyadnak! es a kozelebe ne menj ennek a feregnek, soha ne maradj vele egyedul! amugy amit csinal, buncselekmeny es fel kell jelenteni. a kar, amit okoz, eletreszolo.
2023. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hogyhogy mik voltak a jelek másoknál? Miért nem teljesen mindegy? Ha ilyen helyzetben vagy, kérj segítséget az édesanyádtól, vagy más felnőtt rokontól, akiben megbízol, akire számíthatsz!
2023. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha simogat olyan helyen ahol senki más soha vagy ha bármi olyat tesz ami közben kényelmetlenül érzed magad vagy túl közel megy hozzád, melléd fekszik, látni akar ruha nélkül vagy arra kér vess le ruhát, ha a szájával puszikat akar adni a tiedre vagy bármelyik testrészedre, ha hozzád simul. Ha ezekből bármelyik igaz AZONNAL szólj egy felnőttnek akiben megbízol!!
2023. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
szaftos sztorikat akar olvasni, semmi több
2023. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen voltam. Anyám dolgozott vasárnap. A mostohaapám szokás szerint piás volt. Tanultam éppen. Odaült mellém és simogatta a mellemet ruhán keresztül. Már magam sem tudom,hogy sikerült leállítani. Azt mondta,ne szóljak anyámnak. Nem szóltam,mert féltem és nem akartam balhét,így is mindennaposak voltak a veszekedések. Ezután sose mertem vele egyedül maradni,ha anyám hétvégén dolgozott,mentem vele. Aztán egyszer a fürdőszobában voltam,csak azt hallottam,hogy anyám üvölt ezzel a féreggel,mert rajtakapta,hogy leskelődik a kulcslyukon. Onnantól mindig eltakartam valami ruhával a kulcslyukat. Tudom,ezek nem a durva esetek közé tartoznak,de nekem tök félelmetes volt,a mai napig rossz érzés,pedig eltelt 25 év azóta. Anyámnak sose mondtam el. Már nincsenek együtt,20 évvel ezelőtt összejött a mostohaapám egy velem egykorú csajjal. 21 év van köztük.
2023. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
mar nem azert, de amelyik lepontoz, elarulna, hogy megis mi nem elfogadhato a korrekt, abszolut a temahoz illo es hasznos valszokban? csak, mert nem ertem...
2023. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Várom a szexi sztorikat! Mmmm...
2023. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Vannak direkt erre oldalak amugy, bár ha tényleg csak olvasgatni akarja akkor lineklni inkabb nem linkelek.
2023. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

15 eves lehettem mikor nagyon elkezdett dicsergetni a neveloapam hogy milyen csinos vagyok es biztos minden fiu odavan ertem az iskolaban. Kesobb egyre jobban feltunt hogy bamulja a mellem, simogatja a vallam. TV-ztem a kanapen es odajott a vallamat masszirozni es kerdezte hogy jol esik e meg ilyenek.

Egyszer a kanapen fekve elaludtam a nappaliban es arra keltem hogy ul a fotelben es maszturbal a nadrag alatt. Mikor eszrevette hogy ebren vagyok akkor kerdezte hogy lattam e mar ilyet es meg akarom e fogni. Azt sem tudtam mit mondjak, felalltam es bementem a szobamba.

Anyam mindig is keveset keresett, a neveloapam viszont tehetos volt, ove volt a haz is. Anyam nem tudott zsebpenzt adni, ezert neveloapam adott, viszont kesobb mar elvart valamit cserebe. Pl mondta hogy ad egy 5ezrest ha megmutatom hogy all rajtam a melltarto, kesobb mar bugyiban akart latni. Volt amikor megtettem amit kert mert kellett a penzt. Abban az evben uj telefonnal lepett meg karacsonyra es tolem kerdezte hogy hova akarok menni nyaralni mert oda visz el engem meg anyat tavaszi szunetben.

Anyam meg orult hogy jol kijovunk es hogy a kedvemben jar...

Egyszer piaval kinalt es ittas allapotban elkezdett fogdosni, a bugyimban turkalni.

Kesobb azt mondta hogy vesz nekem egy uj autot ballagasra ha vele alszok 1 hetig, mikor anyam a mamanal lesz videken latogatoban. Elso 1-2 nap csak simogatott az agyban, kesobb mar oralisan kellett kielegitenem es kozosultunk is.

Bevallom, ekkor mar kezdtem vonzodni hozza mert mar 18 korul voltam es a neveloapam amugy sportos alkatu, fiatalos.

Volt is koztunk viszony ami 2 evig tartott mert befejeztem egy OKJ-t es felvettek az egyetemre,pestre koltoztem. Ekkor volt egy komoly parkapcsolatom, ezert csak havonta 1szer mentem haza, amugy a baratomnal voltam hetvegente.


Azota mar nincsenek egyutt anyammal. Vett nekem egy lakast mikor egyetemre mentem, most itt lakik anyam velem, a mostohaapam meg eladta a hazat es van egy fiatal noje.

2023. jan. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez elég undorító, hogy pénzért cserébe széttetted a lábad a nevelőapádnak...

Molesztált téged, és ahelyett, hogy szóltál volna anyádnak, mit művel veled, neked ez még tetszett is...

Hogy tudtál - és tudsz anyád szemébe nézni úgy, hogy a pasijával hemperegtél több éven keresztül...?

Tudod, hogy hívják az olyan nőnemű egyedeket, akik pénzért cserébe szétrakják a lábaikat a pasiknak, nem de...? Te is az vagy! Ráadásul, anyád pasijának!

Előtte két nappal anyádat tömte utána meg téged! Miért nem nyomtatok egy hármast...? Most meg anyáddal élsz együtt, mintha mi sem történt volna...

Neked semmi női tartásod, nőiességed nincs! Meg sem akarom kérdezni, mi a "becsületes" szakmád... Felesleges volt egyetemre menned, mivel kiváló "tehetséged" van az egyik legősibb női foglalkozáshoz!

Azért, húsz év múlva ne felejtsd el feljelenteni a nevelőapádat szexuális zaklatásért!

2023. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!