Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én reagálom túl? Vagy én nem...

Én reagálom túl? Vagy én nem vagyok elég hasznos?

Figyelt kérdés
Több évig 70km-re éltünk a szüleimtől. Egyszer nem jöttek el meglátogatni. Majd közelebb költöztünk, ide már eljönnek, mondván, hogy közel van. Apám az a tipikus csak 30 kmre vezet el ember. Viszont, majd 300km kellett befeküdnöm kórházba (hosszú...), nem jöttek el meglátogatni. Most megy a férjemnek a nyalizás (szerintem), mert apámnak kell a segítsége. Ugyan abban a kórházban lesz neki is beavatkozása, ahol engem műtőttek. Apám már itt ugrált, hogy ő szívesen elmegy érte- ha már én nem vezetek. (mondom elég már a basztatásból) Alapból is, mert hogy apósomék elvinnék, ő meg menne érte. Mondom és te képes lennél 300km oda levezetni? "Hát, mé, akkor hogy megy haza?!" Már meg van oldva. Sose kértük a segítségüket, mert nem lehet rájuk számítani. Igazából itt nekem az fáj, hogy sose ajánlott fel nekem ilyet. Nekem is volt ez a beavatkozás régebben és én haza buszoztam (sajnos a párom nem tudott jönni értem). Szerintem nem gondolta komolyan, csak anyám felhúzta. Úgy is tudják hogy megoldjuk, de akkor is.
2023. febr. 7. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Te reagálod túl. A család azért család, hogy oldja meg a problémákat egymás segítésevel. És itt meg is lesz oldva. Azon kívül mit kell ezen még kivesezni?
2023. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom hogy ugymond itt most érdek vana dolgok mögött.
2023. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Érted nem mentek el, mert téged elhozott a férjed.

Férjedet elhoznák, mert tudják, hogy te nem tudod elhozni.

Mi a gond?

Szerintem irreális elvárás, hogy ez egész család elutazzon 300 km-re. Nyilván ha nem lett volna senki, aki bemegy hozzád, akkor biztosan elmentek volna a szüleid. Én nem várnám el, hogy bárki ilyen távolságra meglátogasson. Elég egy ember, ha bármire szükség van, bármit be kell hozni. Én a saját városomban voltam kórházban. Akkor is mondtam mindenkinek, hogy nem kell jönni, majd otthon találkozunk.

2023. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
3-as, haza buszozott, mert nem ment érte a férje...
2023. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem reagálod tul kérdezõ, én át tudom érezni,amit te érzel most?!
2023. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Kissé zavaros.
2023. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát erre én is így reagálnék, ahogy Te. A saját édesapád nem látogat meg, de a férjedet meg haza vinné a kórházból?

Én 4000 km-ről repültem haza azért, hogy nagymamámhoz bemenjek a kórházba és foglalkozzak vele úgy, hogy egy városban élt a lányával és az 5 felnőtt unokájával. Ha látni akarom és törődni vele, akkor nem azt nézem, hogy milyen hozzátartozója van a közelben, aki gondját tudja viselni.

2023. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Érdek van a háttérben.
2023. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Pár napja mindenkinek rejtélyes kórházi beavatkozásai vannak itt...
2023. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Neked semmi se jó?
2023. febr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!