Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál,ha a 17 éves...

Hogyan reagálnál,ha a 17 éves lányod összejönne egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés

A férfi normális,dolgozik és nem csak a szexre hajt.Emellett össze is költöznének majd,ha a lány 18 éves lesz.

Fontos,hogy nem én vagyok a lány és nem is rokon vagyok!



2023. febr. 7. 20:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
Menjél hozzá, aztán tartson el ő. Ide többet ne gyere.
2023. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
39%
Tiltani fölösleges csak vita lenne belőle.
2023. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
13%
Pfujj ez undorító. Pedofil kéjenc. Nekem nem kéne ilyen öreg fószer.
2023. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
9%

Badarság.

Minden férfi a szexre hajt.

2023. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%

" A ferfi normalis..."


Szerintem az a ferfi nem normalis aki 32 evesen osszejon egy 17 eves lannyal :D

En is 32 vagyok de egy 17 eves lany max szexre lenne jo nekem, biztos nem jonnek vele ossze.

Legalabb 20 az also korhatar ilyen idos korban, de meg az is fiatal.

2023. febr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
37 vagyok, régen idősebbekhez vonzódtam, ma pedig 16-18 évesekhez. Így van ez jól, belénk van programozva evolúcióilag, hogy friss hús később romlik és később sárkányosodik.
2023. febr. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 NTBS ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy örülnék neki. Azt meg nem tudom értelmezni, hogy nem a szexre hajt? Akkor egy szellemi színvonalon vannak. Bíztató.
2023. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
92%

Csak védekezzen, mert fixen csak szexre kell a csávónak, és nem szeretném, hogyha terhes maradna.


Ha tiltom, akkor összejárnak titokban, szóval nyilván nem tiltanám. Semmi értelme nem lenne.


A 30+-os azért kezd vele, mert egy naiv liba, akiről le lehet dumálni a bugyit. Pech.

2023. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen jártam egy 30 éves férfival, 12 év korkülönbség...csak az volt a különbség, hogy már pont nagykorú voltam, emiatt nem volt gáz (annyira). Fél évig jártunk, aztán közösen döntöttünk úgy, hogy legyen vége, mert én még csak akkor érettségiztem, ő meg már rég dolgozott, sokkal előrébb volt, mint én. Vannak ilyen kapcsolatok, nagy korkülönbséggel, de azért mérlegelni kell, hogy biztos működőképes-e. Mellesleg a komoly párkapcsolathoz is kell valamennyi érettség, azaz fel kell hozzá nőni. Kérdés, hogy agyban is készen áll-e a lány erre?
2023. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mivel nálunk is nagyjából ez történt - a párom 17 volt, amikor összejöttünk, én 33 (és 25 éve boldogítjuk egymást:)) - nyilván nagyjából semmit sem szólnék hozzá, egyébként sem természetem más magánügyeibe belepofázni... még akkor sem, ha az illető a családtagom...
2023. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!