Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek túlreagálom?...

Szerintetek túlreagálom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaj nyáron kiderült, hogy apukámnak és mind a két testvéremnek börtönbe kell vonulniuk.

Nekem ennél a pontnál már kezdődtek a depresszió jelei, viszont most, hogy már lassan fél éve bent vannak, teljesen kivagyok…. Egyszerűen nem tudok nem sírni egész nap, ha bármi pozitív dolog ér, rá egy mp-re egyből elkap megint a gondolat hogy vajon mi van velük, rendben vannak e stb. Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki volt már hasonló helyzetben, szerinted normális hogy ennyire padlóra tett ez a dolog vagy inkább már beteges?



2023. febr. 11. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszichológushoz.
2023. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Normális igen. Nem lehet könnyű feldolgozni. Édesanyáddal maradtál vagy egyedül?
2023. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért, nem tarthatod velük a kapcsolatot, vagy mi, hogy nem tudod, jól vannak-e? Csak kíváncsiság: mit csináltak?
2023. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem azért vannak bent mert angyalkák voltak. Én attól lennék depis, hogy mutogatnak rám: ott a bűnöző famíliából a gyerek.. Te aggódsz értük, ők meg lecarták mi lesz veled ha buknak. Úgyhogy én magamért aggódnék, nem értük. És szégyellném őket alighanem.
2023. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell őket sajnálni.


Ha meg kíváncsi vagy, mi van velük, akkor látogasd meg őket.

2023. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Miért kéne egy gyereknek a börtönbe járkálni? Addig jó neki míg bent van a faterja.
2023. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Természetes hogy hiányolod őket. Nehéz lehet feldolgozni. Még akkor is ha tudod hogy nem véletlenül kerültek be oda
2023. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem kiderült, hogy börtönbe kell vonulniuk, hanem bűncselekményt követtek el és most a jogos büntetésüket töltik. Nem hogy depresszióba esnék, de elköltöznék és letagadnám az ilyen családot. Tedd ezt, engedd el és boldogabb lesz az életed.
2023. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan azon görcsölsz hogy mi van velük? Inkább örülj hogy nyugtod van a bűnöző fajtájuktól... Tesód együtt járt faterral lopni, vagy mi ez hogy falkában kerülnek börtönbe?
2023. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

ne sajnáld őket egyáltalán, nem tudom láttál e már magyar börtönt belülről, de depressziód enyhítése céljából elárulom, hogy az a három családtagod, akik valakit bántottak és/vagy valakinek nagy kárt okoztak az életében, most egy kényelmes, fűtött épületkomplexumban üldögél napi háromszori étkezés és tv mellett az ÉN meg más tisztességes emberek pénzén, ingyen tanulhat és sportolhat és mindössze azért kell dolgoznia, hogy cigit és nasit vehessen magának a komplexum boltjában. (ha valakit érdekel, az ország top 3 legsúlyosabb bűnözőit őrző intézmények közül jártam az egyikben, mert a rendvédelmis tagozat a sulinkban kilobbizott ilyen bemutatótúrákat a többi szaknak is)

az beteges hogy úgy kezeled azokat a bűnözőket mintha sajnálni kéne őket bármiért is.

2023. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!