Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gondolhatják az emberek,...

Hogy gondolhatják az emberek, hogy közöm van apám halálához?

Figyelt kérdés

Soha nem volt túl jó a kapcsolatom apámmal, ami leginkább annak köszönhető, hogy heti hét napot volt részeg. Így 18 éves koromban elköltöztem otthonról, és most 9 évvel később, miután tönkrement a kapcsolatom, nehezen tudtam egyedül fenntartani az albérletet, így hazaköltöztem apámhoz. A ház felé egyébként is az én nevemen volt, mert a szüleim válasakor anyám a részét nekem adta, ő pedig külföldre költözött.

A hazaköltözésem után három nappal apám agyvérzést kapott, és sajnos nem élte túl. Három hete volt a temetés, és most visszahallottam egy pletykát, amit a szomszédok és a volt élettársa terjeszt, miszerint nem lehet véletlen, hogy apám ily hirtelen halt meg 55 évesen.



2023. febr. 15. 15:55
1 2
 11/20 NTBS ***** válasza:
69%
Ne vegyél róluk tudomást.
2023. febr. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

"nem lehet véletlen, hogy apám ily hirtelen halt meg 55 évesen."


Igy van, nem véletlen, évtizedeken át kellett hozzá minden héten piálni!


Akinek van esze érti, a többinek meg mindegy.

2023. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szomszéd szromat nyomdszééét!"


(KisPál és a Borz)

2023. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom full hangerőn a kedves szomszédaidnak!


https://www.youtube.com/watch?v=biXpR9Asc6c

2023. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az élettársa azóta is itt él, szerencsére akkora a ház, hogy el tudjuk kerülni egymást, külön bejárat, mosdó stb van. Nem tudom, hogy egyáltalán keres-e saját lakást, mert nem szoktunk csevegni. Nekem kellene szólnom, hogy húzzon el?
2023. febr. 16. 11:14
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

:D Már hogyne kellene, rezsivel mi a helyzet?


Biztos csak élettárs? Bejegyzett? Mert az kb akkor házastársnak minősülhet, jobb lenne tisztázni a helyzetet mielőtt nekiesnél..

2023. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a ház kizárólagos örököse. A szomszéd faluban él a velem egykorú fia, nem értem miért nem költözött még hozzá.
2023. febr. 16. 11:20
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát csak az apáddal élt együtt, szerintem neki sem mindegy, hogy meghalt nem?

Azért próbálj meg ember maradni vagyonjogtól függetlenül...


Te is gyászolsz valamilyen szinten, meg ő is, akármilyen is volt az apád...

2023. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg ne higyj a pletykáknak inkább...
2023. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%
17, míg a hagyatékin hivatalosan nem közlik veled, hogy mindent te kaptál, addig szerintem ne tegyél semmit. Aztán ha már tuti, szólítsd fel írásban az ingatlan elhagyására. Mikor megkapod a hivatalos papírokat, aznap zárat is cserélhetsz.
2023. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!