Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit a csalàdja...

Van itt olyan, akit a csalàdja betegített meg? Mentàlisan, fizikailag, vagy bőrbetegség?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát mivel sok a toxikus, nárcisztikus szülőkről kérdés, akadnak azért.
2023. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Anyám paranoiás, és betegesen gyűlölte a szüleit. Egész gyermekkoromban szidta őket. E mellett az egész család úgy viselkedett, mintha nem létezne szexualitás, ettől én ezt tartottam normálisnak, igyekeztem titokban tartani a saját szexualitásomat, mert hogy az biztos nem normális. Ez azóta is probléma az életemben. 50f.
2023. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nem írnám ki miről is van szó, de anyám miatt lettem beteg.
2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Anyósoméknál laktunk, akkor kezdődtek az orrproblémáim. Szó szerint megfulladtam tőlük, ott náluk. El voltam nyomva, engem hibáztattak azért a helyzetért amit ők idéztek elő, én voltam a lábtörlő én meg nem mertem magamért kiállni, mert a párom sem mert mellém állni így magamra hagyott amikor osztogatott a családja. Mint akit meg akartak fojtani úgy éreztem magam.... Olyan orrdugulásom lett, vagy nagyon folyt, fájt minden bajom lett vele.
2023. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Erőltették azt a k..a maszkot. Majd lett tőle valami bakteriális gyulladásom. A covid meg átment rajtam öt nap alatt úgy, mint a leggyengébb influenza.
2023. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Rossz hírt kapott párom, belázasodott, aztán meg is betegedett. Megfázásos tünetek.


Tesómnak meg psichés problémái lettek, de nem mennék én sem bele miert.

2023. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hasonlóan mint a 4-es, csak én állandóan fuldoklottam az ételektől, még a pohár víztől is. Meg állandóan köhögtem.
2023. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nevelőapám egy nagyon nárcisztikus személy.

Miatta rengeteg lelki nyomorom van

2023. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Écet kaptam apámtól.
2023. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
83%
Én egy nem várt gyerek voltam… Ezért nővérem és a nagymamám( apai ágról) tönkre tették a szülök házasságát.13 éves koromtól 18 éves koromig albérletről albérletre vitt az Anyukám… volt hogy enni nem volt mit, 4 általános iskolán mentem át a folyamatos költözések miatt.. Rossz volt mindig beilleszkedni, mindenhol en voltam az újonc… szakközépbe ez végig kisért sajnos 😢. 18 évesen a nővéremhez és az apámhoz kerültem. Mivel én nem várt gyerek voltam ezért a 24 éves koromig terrorizált lelkileg a nővérem.Ez miatt kitéptem a hajam….. tudnék mesélni, de sajnos felszakadnak a sebek……. És nem ez nem jó…
2023. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!