Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem írtam három napig anyámnak...

Nem írtam három napig anyámnak, aztán ezt reagálta. Csak szerintem abnormális? Neki nem kéne néha keresnie engem, ha már annyira beszélni akar? Más szülő is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Koliban lakom, az elmúlt 2 hétvégén nem mentem haza. Általában minden nap írunk egymásnak, leginkább én neki, mert különben hisztizik, hogy nem beszélünk. Szóval legtöbbször az a beszélgetés, hogy Mizu? Semmi, veled? Semmi. És hát én észrevettem, hogy a legtöbbször én írtam neki először az elmúlt 2 hétben, szóval mondom megvárom, hogy írjon ő. Hát én ezt várhattam, szóval tegnap ráírtam megkérdeztem, hogy mi van vele. Erre írt egy kis passzív-agresszív üzenetet, hogy így három nap után semmi. Ha most hazamegyek biztosan folytatja a flegmázást, mindig ezt csinálja, ha úgy döntök, hogy nem írok neki, csak máskor általában a harmadik napon ő ejt meg felém egy szemrehányó üzenetet, nem várja meg, hogy negyedik napon ráírjak, hogy majd arra reagáljon.


Csak szerintem nem normális a viselkedése, vagy tényleg ezt csinálja minden szülő?


2023. márc. 3. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám neki, hogy kíváncsi voltam, ha én nem keresem(mert mindig én keresem) , ő fog-e. És 3 nap után is én kerestem! Lecseszném, hogy miért nem keresett?!
2023. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyikőtök sem viselkedik felnőtt emberhez méltóan.
2023. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Anyádnak nincs felnőtt élete azon kívül, hogy rajtad lóg? Ha nincs, javasold neki, hogy keressen hobbit, programokat, barátokat a te véred szívása helyett.
2023. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mártírkodó, játszmázó, mérgező szülő. Gondolom, amikor még vele éltél, akkor is ilyen volt. Le kell szerelni, én megmondanám neki, hogy nyugodtan írhat ő is, ha akar, nem kell játszmázni. Ha meg nem ért a szóból, akkor megszakítani vele a kapcsolatot. Az én anyám is hasonló és már évek óta nem beszélek vele.
2023. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes reakció.
2023. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen egy toxikus anya.
2023. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez tényleg egy toxikus viselkedés. És szembesíteném vele, hogy nincs mire fel méltatlankodnia, ha 3 nap után is te kerested.
2023. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked is lehetett volna bajod 3 nap alatt, ő nem aggódott?
2023. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem ezeket az erőltetett kapcsolattartásokat.
2023. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Játszmázni akar, én a helyedben nem hagynám.

EZt válaszolnám:


3 nap után semmi?? Miért, 3 napon át mi volt, amit eltitkoltál előlem? Miért nem írod meg, ha valamit tudnom kell? Milyen dolog, hogy mindig én kereslek, én aggódom érted, te soha nem írsz rám, legfeljebb csak, ha én kezdem, akkor válaszolsz, nos?


Na én ezt írnám.

2023. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!