Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog az, ha egy apa...

Normális dolog az, ha egy apa szájon puszilja a 30 éves lányait?

Figyelt kérdés
Anyukám új házassága révén kerültünk rokonságba a családdal ( anya új férjének az öccséről van szó) és többször láttuk màr, hogy szájon csókolja őket, olyat is láttam, hogy a nyakát csókolta meg az egyiknek, meg van, hogy állnak egymás mellett és fogja a lány derekát, mint a szerelmesek... Azt mondja azért mert rossz gyerekkora volt, szeretet nélkül nőtt fel, és csak a lányai vannak neki. Én ezt meg is értem,de szerintem akllor is durva, hogy úgy viselkedik velük mintha a pasijuk lenne.

#család #viszony #abnormális.
2018. dec. 10. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Valóban nem normális szerintem. Nem is tartom egészségesnek. Akkor lesz érdekes, ha a lányoknak pasijuk lesz...
2018. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Van pasijuk. Meg az anyjuk előtt is csinálja.
2018. dec. 10. 10:37
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
És a lányok ehhez mitszólnak?
2018. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Vannak családok, ahol van ilyen. Másokban felháborodást kelt, de szerintük(!) ez normális.
2018. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Külföldön (pl Amerikában) ez teljesen normális. Ahány ház...
2018. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha előtte is ezt csinálták és mindig akkor gondolom normális. Ha sosem volt ez a családban akkor fura. De nyilván nem abnormalitásból csinálják ezt, hanem saját családi megszokásból...

De mennyiben segít rajtad az, ha másokat abnormálisnak kezelsz?

2018. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Semennyiben, csak szerintem ez kicsit durva. Én nem engedném apámnak, hogy ilyesmit csináljon. Nem is értem ők miért hagyják magukat.
2018. dec. 10. 11:10
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak magadat hergeled ha olyannal foglalkozol, ami felháborodást vált ki belőled.
2018. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Abban igazad van, hogy fura, de ez csak a te szemszöged. Mivel ők így nőttek fel, számukra ez természetes, nem találják furának.


Pl a pszichopaták normálisnak érzik a viselkedésüket, míg a környezetük számára a tetteik furcsák, esetleg ijesztőek.

2018. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekik ez természetes. Gondolom neked is vannak olyan dolgaid, amit mások furának tartanának.
2018. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!