Másoknál is előfordul?

Figyelt kérdés
Az apám gyakran fogdossa a fenekem. Ez engem nagyon zavar, kellemetlenül érint, pl amikor megölelem rá rakja a kezét. Már próbáltam beszélni vele erről, csak az a baj hogy mindig mindenen megselértődik, pl reggel amikor készülődök nagy rohanva mivel mindjárt lekésem a buszom, és mondom neki mikor beáll elém az út közepébe, hogy most nem szeretnék ölelést, teljesen megselértődik, elkezd olyanokat mondani hogy én nem szeretem őt, meg hogy akkor soha többet nem kér ölelést. Szóval nehéz vele beszélni. Már nagyon zavar, mivel nem tudom miért de nem merek elmenni előtte bikiniben, fehérneműben. Tudom, nem akar bántani, de engem nagyon frusztrál.

2023. márc. 25. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem helyes. Hany eves vagy?
2023. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vérszerinti apa vagy nevelő apa? Én letojnám ha megsértődik. Tudja már felnőtt férfi létére kezelni a határaimat. A besértődése és reakciója egyenesen gyerekes. Ilyet az 5 éves hisztis ovis csinál, ha nem kap meg valamit.
2023. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Az a gond, hogy gerjed rád. Az én apám is bámulta a mellemet, amikor kamasz voltam. Beteg és undorító dolog. Még ha gerjed is a lányára, rendezze már le saját magában és ne hozzon mindenkit kínos helyzetbe az aberrációjával. Szard le, ha megsértődik, ilyen helyzetben az a legkíméletesebb dolog, hogy elutasítod az ölelését. Örüljön, hogy nem vágod a szemébe, hogy egy beteg, aberrált, perverz vén f.sz.
2023. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben a scheggtapitól selértődnék meg :D
2023. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Lány vagy? Hány éves? Semmiképp nem normális, csak kiváncsi vagyok.
2023. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nálunk nincs ilyen beltenyészetes szitu.

Este azért zárd be az ajtód, lehet bemenne máshol is matatni a perverz állatja

2023. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom a seggtapidtól, csodálom, hogy anyám nem szól rád. - ezt így, anyád jelenlétében. Ha ő nincs a képben, akkor csak simán apucinak. Nem baj ha soha többet nem lesz ölelés.
2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
állítsd le míg nem bátorodik fel jobban és kezd mást is.
2023. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben, nem tudom neked vérszerinti vagy neveloapad e, nekem az utóbbi volt és kiderült, hogy más állt a háttérben nem csak egy kis ártatlan lecsuszott kéz ölelés közben. Ha szeretnél egy életre szóló traumat elkerülni, akkor tapasztalatból mondom, szólj valakinek erről sürgősen vagy ha tudsz menekülj a közeléből, minden túlzás nélkül.

Hány éves vagy egyébként?

2023. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ez nem normális.Mindenképpen beszélj anyukáddal erről vagy amikor ő is ott van mondd az apukádnak,hogy nem kérsz tapit.Minél hamarabb rendezd lenezt az ügyet,mert a végén nem csak tapizás lesz.
2023. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!