Mást is utál az anyja?

Figyelt kérdés

Milyen jelei voltak ennek?

Nálunk a testvéreim a kedvencek, csak engem utál az anyám. Az igaz hogy én is utálom mert iszik nem keveset konkrétan tök részeg mindig és volt hogy apámat megütötte.

A tesóim mindent elnéznek az anyjuknak. Ezek után ezeket maga mellé gyűjtötte és most már szinkronban gyűlölnek. Apám már nem él, az is tűrt eleget.

Most meg "utálat" címszóval ki akarnak hagyni apám örökségéből.

Anya az ilyen?



2023. ápr. 1. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apád örökségéből aztán nem tudnak kihagyni. Ettől ne félj.
2023. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apádéból nem tudnak, bár ha ennyire iszákos kétlem hogy akár odáig eljutna hogy utánajárjon a jogi oldalnak.
2023. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nálam is hasonló volt... Anyám sosem szeretett, nem igazán törődött velem. Igaz, legalább fizikai elhanyagolásról nem volt szó, de lelki nagyon masszívan jelen volt. Világ életében azt hallgattam, mennyire rossz volt neki hogy le se sajnálta az anyja, majd ugyanezt megcsinálta velem is. Nem ír, nem hív, nem érdekli mi van velem, de ő ezt elvárná tőlem. Van egy kisebb tesóm, ő a kedvenc, a minden kényeztetve kiskorától, holott nagyon csúnyán beszél anyjával. Sosem fogom megérteni a miértjét...Egy előadáson azt mondta egyszer egy pszichológus, hogy kutatások kimutatták, hogy a szülő az azonos nemű nagygyerekkel nem jön ki jól gyakran, nem tudom ebből mi igaz, mindenesetre ránk passzol... Örökségből szerintem sem hagyhatnak ki, de ha durvulna a dolog, mindenképpen kérd ügyvéd segítségét, az a biztos.
2023. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utal az anyám. Ez van, már nem lelkizek rajta. Mivel ártalmas is rám nézve ha bele van engedve az életembe,korlátozom ebben, de ha szüksége lesz rám akkor ott leszek
2023. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egyre többen vagyunk ilyen helyzetben.


Én megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nem bírtam tovább. Nekem megmondta, hogy nekem a feladatom, hogy ellássam őt öregségére, ezért az anyai részt teljesen rám íratja (2 féltesóm van, persze egyik se törődik vele érthető okokból). Ez már több tízen éve történt. Mikor megszűntettem vele a kapcsolatot, jött a levél, hogy visszavonja. Mondtam is magamban jobb ez így. Többet ér a saját és a családom egészsége, mint az ő fäszsága.


Tipikus nárcisztikus viselkedés (anyám is csinálta ezt a testvérek között). Ahogy írták a többiek, édesapád örökségéből nem tehetnek ki. Max az anyaiból (de jogilag innen is jár a köteles rész!). Én azt javaslom neked, hogy állj saját lábra és mihamarabb szakadj le tőlük. Légy önálló. Higyj nekem. Minél telnek az évek, annál nehezebb lesz épp tudattal kijönni ebből.

2023. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utál talán de nagyon kivan rám amiért nem vagyok olyan amilyen gyereket ő akar, ezt meg is bosszulja rendesen, mindenkinek csak a rosszat mondja rólam, először vittem haza a páromat és amikor kettesben maradt vele elhordott neki mindennek. Ja és ennek ellenére ő azt hiszi hogy ő jó szülő és mindent megad nekem és én meg hálátlan vagyok aki nem mond el semmit és nem keresi őt... Ahaaaa...
2023. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
Szia ne haragudj a kérdésért az anyukádat véletlenül nem Áginak hívják?
2023. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!