Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret már az apám?

Miért nem szeret már az apám?

Figyelt kérdés
Tökéletes gyermekkorom volt. Férjnel vagyok mar gyerekeim vannak. Amióta dolgozom segítséget sosem kértem. Megteremtettem magamnak és a gyerekeimnek mindent amire szükségünk van. Tudom, hogy fáradtak, sokat dolgoznak. Nem akarom terhelni a szüleimet. Viszont az édesapám nagyon megváltozott az iranyomban. Mindig piszkál. Semmi sem jó. A minap az édesanyámat megkértem, hogy segítsen már el csomagot becsomagolni mert egyedül nem tudtam. Ezen az apám teljesen kiborult, hogy néha szólhatnek az anyosomnak is hogy segítsen. Egyszerűen nem értette meg hogy nem vagyok rászorulva a segítségre senkitől sem. Egy egyszerű kérés volt. Nem fizikai munka. A testvéremnel bezzeg fizikai munkát végez a saját munkája után mégsincs hozzá egy rossz szava se. Én sosem kértem semmit mégis én vagyok a bűnbak.
2023. ápr. 12. 05:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott éltek velük?
2023. ápr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Külön élünk.
2023. ápr. 12. 05:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Oregszik
2023. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Jó, de rendesen meg is ered az orrod vére, vagy csak látod a piros maszatot a zsepiben?
2023. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
#4 vagyok, bocsiii, nem ide
2023. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert a tesód a hátad mögött alád pakol az apádnak, és intrikával próbál fúrni, és a kettőtök kapcsolatát szétzúzni az örökség miatt.
2023. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lejáratókampányt alkalmaz, ha mond ez számodra valamit. A következő lépés az lesz, hogy kibőviti a tevélyenységét a tesód, és a tágabb családból ugyan ezzel a módszerrel fog eltávolítani, hogy senkinek ne tudd kinyitni a szádat, és ne tudj senkitől a családból segítséget kapni, ha bajba kerülnél. Így az ő személye "tiszta" marad, és ha mégis kinyitnád a szádat akkor eltudjon intézni azzal, hogy ne foglalkozzanak veled..ne higyjenek neked. Erősítsd meg a saját legközelebbi családodban (férj, gyerekek) magad, és készülj fel a végjátékra-mert lesz még.. Kitartást neked. A tolvaj azért jön, hogy pusztítson, mert irigy az életedre és sosem rémisztő ruhában járkál, hanem a legártatlanabbnak mutatja magát, hogy rombolni tudjon, ha már nem tudja átvenni a helyedet.
2023. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Éppen az a baja hogy NEM kéred a segítségét. Meg van sértve mert már nincs rá szükséged.
2023. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a kategória, mint mikor a szülő azt a gyereket szereti jobban, akivel örökké kínlódik, a jó tanuló, egyedül boldogulót meg leszarja, és meg van sértve ha az bármiben rá szorulna. Mert ha eddig nem, akkor most minek? Mert hiába panaszkodnak, az hogy rájuk akaszkodik valaki, és nélkülük lélegezni se tud, azt az érzést adja nekik hogy ők de fontosok, nélkülözhetetlenek. Ezért is van hogy sok ember, aki kb semmit sem ért el az életben, mindig azzal takaródzik hogy ő SZÜLŐ, és mennyivel különb még az agysebésznél is akinek nincs gyereke
2023. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Felnőtt ember vagy. A szülői (atyai) szeretet talán legnagyobb megnyilvánulása az, amikor elfogadjuk azt, hogy a felnőtt gyermekünk önmaga lehet. Elengedhetjük a kezét, mert megáll a saját lábán.

Felneveltük, megtanítottuk mindenre, amit tudnia kell. Teljes nyugalommal adjuk ki az örökséget, mindazt amit képesek vagyunk adni.

- Apa vagyok és nagyon öreg.

Nem várok hálát se köszönetet. Már nem számít semmi.("A mór megtette, a mór mehet.")

2023. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!