Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért van az hogy utálom a...

Mért van az hogy utálom a családom anyám nem szeret se apám én próbálok jó lenni de csak ordítanak velem és úgy vagyok vele hogy öngyilkos leszek mert én minek vagyok ha csak utálnak mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

#utálok.mindenkit
2020. febr. 28. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Változz meg. Meg kell értened, hogy nem vagy a világ közepe. Amikor megszülettél, egy csoda voltál. Aztán lett 30 osztálytársad, kis csoda maradtál a tanárod szemében. Aztán középsuliban már csak 1 voltál a 3000 iskolatársadból. Most 1 vagy a 7milliárd emberből, nem több, nem kevesebb. Aki ezt nem tudja megérteni, feldolgozni, annak nem lesz öröm az életkezdés.

Ha rendesen tanulsz/dolgozol és élsz, és nem akarsz minden ellen lázadni, akkor nem fognak az emberek bántani, az embereknek ezer más gondja van, minthogy veled foglakozzanak. Keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, életcélt (ami lehet egy új pár vagy egy egyszerű kutyasétáltatás is), és símulj bele az életbe. Meglásd, lassan minden rendeződik.

2020. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nos, senki nem ismeri a családodat úgy mint te. De az ember gyerekként sokmindent máshogy lát és máshogy él meg mint amilyen valójában.

Én azt tanácsolnám, hogy csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek. És az ilyen helyzetben a barátok is rengeteget tudnak segíteni. Ha te jobban érzed magad az talán hatással lesz a környezetedre is.

Valamint talán próbáld megvizsgálni a szüleid szemszögéből a helyzetet és próbáld megbeszélni velük a dolgot.

Az öngyilkosságot semmiképp nem ajánlanám, gondolj csak bele, hogy mennyi ha megteszed mennyi lehetőséged dobsz el magadtól. Rengeteg kalandról és élményről mondanál le.

2020. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg anyukáddal egy nyugodt pillanatában beszélni, hogy szerinte miért van az, hogy sok a feszültség. Itt a válaszadók téged hibáztatnak, de lehet hogy a szüleid képtelenek a normális kommunikációra és konfliktuskezelésre. Az is lehet, hogy nem viselik jól, hogy felnősz, és a gyerek skatulyában akarnak tartani.

Ha van információ, mindjárt jobban látod te is, mi a hiba.

2020. febr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!