Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagy baj lesz ebből?

Szerintetek nagy baj lesz ebből?

Figyelt kérdés
Ma reggel használtam a vibrátorom viszont nem figyeltem az időt és utána kapkodni kellett így az ágyon felejtettem. A probléma hogy minden nap szokott bent pakolni és tuti észre fogja venni haza menni sincs kedvem mit csináljak?

2023. ápr. 21. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

10!

Attól mert valaki idős, nem biztos hogy maszturbál sőt. Van akinél ez totál tabu.

2023. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

#11

Igen, előfordul az olyan is. De szerintem kis százalékban. És azt feltételeztem, hogy ahol ez ekkora nagy tabu, ott tuti-fix, hogy nem hagyja elöl a gyerek a vibrit, hanem lakattal őrzi, hogy még véletlenül se találja meg az anyja. Én abból indultam ki, hogy itt nincs erről szó, csak max nem került témába köztük idáig.

Nyilván lehet, hogy tévedtem.

2023. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj haza. Valószínűleg ő is csinálta ilyen korban, nem hiszem, hogy aggódnod kéne. S kezd el te takarítani a szobádat. Ha már megy vibrátor használat, a porszívó sem foghat ki rajtad!
2023. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy meglepődne, csak tudja hogy nem apáca vagy.
2023. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát nem mondott semmit de elrakta a fiokomba szóval biztos hogy látta azért most kicsit kerülöm nehogy felhozza témának :(
2023. ápr. 21. 20:30
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond ebből.Anyád nem fog kérdőre vonni.Lehet meglátta és nem pakolt a szobádban,hogy te azt gondold nem ment be és nem látta.Szóvá se fogja tenni.
2023. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os!

Olvasd el a kérdező 15-ös kommentjét...


Kérdező!

Hát ez szívás. tanulj az esetből, ne hagyd elől a kényeztetőt legközelebb. Egyébként hány éves vagy?

2023. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Oldfire ***** válasza:
54%
Nem lesz gond. De. legfeljebb anyukád is használja+. Vegyél neki is egyet....
2023. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!