Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámat nem láttam 5 éves...

Apámat nem láttam 5 éves korom óta, most 20 éves vagyok, eddig tartottuk a kapcsolatot Facebookon, de le törölte magát. Szeretném megtalálni de nem tudom hogy, rokonok nem tudják a telefonszámát, mostani lakhelye nem ismert. Hogy tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván szar apa, aki nem kér belőled. Ez nem zavar? Miért akarod megtalálni?
2023. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem törölte le magát, csak simán letiltott.

Nem is értelek miért ragaszkodsz ahhoz az emberhez aki konkrétan csak megcsinált de nem nevelt. Az ilyen nem apa, csak egy sperma donor.

2023. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal is megromlott a kapcsolatom. Csak pár dologra szeretnék választ kapni.
2023. máj. 23. 10:24
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól, aki szart rád? És azt hiszed valós válaszokat kapnál?
2023. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

"Csak pár dologra szeretnék választ kapni."

. Nem fogsz. Fogadd el.

2023. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nőj fel és fogadd el, hogy apád nagyon nagy ívben le se szr...
2023. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
59%
Én az ilyen szülőket sz...rá verném és vitetném a börtönbe! Ha megcsinálja a gyereket akkor kutya kötelessége vállalni a felelősséget és azt is hogy nem tűnik el a gyermeke életéből! Miért nem kerül egy ilyen ember a kezem közé, bele verném, mi az a tisztesség... De nyugi, a halál pillanata után Teremtője előtt mindenki elszámol... Addig a pillanatig változtathat.
2023. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek a kommentekkel, legalább ez egy lecke hogy milyen ne legyek a jövőben, amikor gyereket vállalok.
2023. máj. 23. 11:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogom keresni, eddig nem érdekeltem ez után se fogom, nehéz elfogadni persze ez tény, de sajna néha ez van, nem mindenkinek való gyerek.
2023. máj. 23. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Jól látod, sok sikert kívánok neked az életben!
2023. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!