Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok külföldön összejönne egy négerrel, és hazaállítana vele?

Figyelt kérdés
Az illető Afrikában született, de több mint 10 éve Európában él, európai egyetemre jár, mostmár vízum nélkül maradhat Európában, tehát nem a vízum miatt akar magának feleséget.

2023. jún. 4. 11:13
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
33%
6# Mivel ciggán! Nem mondtál újat.
2023. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
32%

11. Úgy érted itt legalább őszintén ki lehet mondani olyan dolgokat, amiket máshol nem.


Ezeket sok ember kimondaná őszintén, akkor a 444 egyből elítélné.

2023. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
64%

Nem, 13-as, úgy értem, hogy ez az oldal már lassan semmi másról sem szól, csak a rosszindulatú, tudatlan válaszolók fröcsögéséről. Nem véletlen, hogy pl. a Reddit sub-oknál, ha valaki hülyeséget ír, vagy egy minimális szintet is alulmúl a kommentje, annyi a reakció rá, hogy az gyk-s színvonal.


Mert valljuk be, gyapotszedőzni egy színesbőrű embert 2023-ban, nem igazán vall magas értelmi szintre.

2023. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
6%
Afrikában minden európait egyenként megátkoznak.
2023. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
87%

6-vagyok

Elektronikai cégnél dolgozom mint tervező. Sok operator van akik feketék, és a legtöbbjüknek a munka büdös. Arra nem képesek, hogy a leejtett csavarhúzott felfegyék a földről, megvárják míg a 60 éves takarítónő felveszi. Volt már pár kolléga akit a fönök azért rúgott ki, mert lassúak, lusták voltak, vagy sokat lógtak. Férjem az erőműben dolgozik. Ő is meséli, hogy az ottani takarító brigád nagy része fekete, de sok a gond velük. Nemsokára lejár a szerződésük, nem fogja a munkahely meghosszabítani. De mint írtam vannak köztük, is normálisak. Pl: 3 házzal lejjebb egy fekete család él, akik normálisak, becsületesek. Gyerekeik is jól neveltek.

2023. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

#16 "Sok operator van akik feketék"


Betanított gyári munkásokról van szó?


Csak mert dolgoztam gyárban, én is voltam "operátor". Szép megnevezés, de attól még nem lesz jobb

2023. jún. 4. 13:33
 17/59 anonim ***** válasza:
23%

11. Azért te is előadtad magad, mint a felsőbbrendű nyugat európai faj képviselője. Ha van egy véleményem az az enyém, ettől függetlenül elfogadom hogy másnak meg más. Van még hova fejlődnöd. egyébként meg az egészséges önvédelmi mechanizmus a fő ellenség a nyugati kultúrában, ezért ez a nagy érzékenyítés. Menj és nézz szét afrikába, aztán gyere vissza élve. Nem, egyáltalán nem kell elfogadni senkit sem, ezt csak a ti őrült agymenésetek.

Ha már a lányomról van szó, azért mutattam meg neki a világ árnyékosabb oldalát, az erőszakot, a következményeket hogy tudjon felelősséggel dönteni. A fehér embereket sem véletlenül keverik más rasszokkal, a cél egy sehova nem tartozó, identitástudat nélküli bamba massza. Tudom konteó, de jól is van ez így, én mindenkit meghagyok a saját hitében. Te is tedd ezt! :)

2023. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
64%
Biztos meglepődnék, hogy néger férfit választott, de ezen kívül semmit. Nekem nem számít a bőrszíne, a szeme alakja, a hovatartozása, mindenhol vannak jó és rossz emberek, nem ettől függ.
2023. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
0%
19# Tudom hogy te nő vagy.
2023. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
32%
6 vagyok. Nem gyár. Mindössze 70 ember dolgozik itt. LTD inkább nem gyár. De igen, az operatori állások mind betanított állások. Én tervező vagyok ( tanult szakma)
2023. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!