Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha a párod hazaállítana valami drasztikus változást jelentő hírrel, ami kihatással van a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés
Nem arra értem, hogy van valakije és komolynak ígérkezik. Hanem ilyenekre, hogy prostitúcióból él/prostikhoz jár, vagy belépett valamilyen szektába, vagy hogy egyezségetek ellenére magatokhoz veszi szüleit, ha ez nem igazán indokolt stb.
2023. máj. 8. 07:13
A kérdező szavazást indított:
Azonnal szakítanál vele
Megbeszélnétek a dolgot
Szemet hunynál felette
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat a prostitúciós dolog azonnali szakítás, a megcsalas semmilyen körülmények között nem fér bele.

A szulos dolgot megbeszélnénk.

2023. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha valóban a párom lenne, nem lenne kihatással a kapcsolatunkra, mert:


1. Ismerném

2. Az ilyen súlyú és történeteket még kapcsolat elején már egy gondolkodni tudó ember elmondja.Ez által bárkinek, báremikor is zsarolhatnákja támadna-a fegyvere porrá válik:) Ilyen adut meg nem hagyunk meg egy olyan helyzetbe, amikor valaki tisztában van azzal, hpgy bizonyos személy az érdekei miatt csak azt várja, hogy mikor bukik a másik.

3. A szülős dolog meg töktermészetes.n Nem is értem, hogy mi a problémád vele.

2023. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

bármikor, hogy


A zsarolkodni akaró ember korábban kelljen fel, ha egy olyan emberrel próbál kezdeni, aki ezerszer erősebb és egyenesebb nála, mint saját maga valaha lesz.

2023. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"A szülős dolog meg töktermészetes"


Azért nem annyira. A fiatalok eldöntik, hogy a szülőktől külön élnek-e, ha megtehetik. Meg nyilván a szülőknek is kell élni a saját külön életük, és még ha a legjobb kapcsolat is van szülők és fiatalok között, egy idő után kényelmetlen lehet az együtt élés velük. Más dolog az, ha valamelyikük hirtelen lebetegszik és ellátást igényel. De az itteni példa most az volt, hogy 1.Az egészségi állapota miatt nem indokolt a szülőt magunkhoz venni; 2. Valamelyik fél a másik megkérdezése nélkül, önállóan döntött arról, hogy magukhoz veszi a szülőket, miközben a házasság elején megegyeztek arról, hogy ez nem így lesz, amíg nem indokolt. Ez hasonló kicsit ahhoz, bár nem említettem példának, hogy mondjuk megegyeznek arról is, hogy legyen-e gyerekük vagy ne, és aztán később valamelyik fél mégis meggondolja, hogy ő mégis szeretne/mégsem szeretne gyereket. És szerintem nagyon nem mindegy, hányan élünk együtt az eredetileg tervezetthez képest.

Ilyen értelemben gondoltam a szülőkérdést.

2023. máj. 8. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakítanék vele, mert annyi gerince nem volt, hogy megbeszélje

1. baj van a kapcsolatban

2. átmosták az agyát

3. bocs, anyu ide akar cuccolni, van szabad szobánk és idegzeted elvilesni, vagy keressünk más megoldást


Aki ennyire szrba sem néz, azzal nem kívánok tovább együtt élni.

2023. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!