Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok hazaállítana egy doboz kiscicával?

Figyelt kérdés
Hogy az utcán találta őket és meg akarja tartani mind, ragaszkodik hozzá. Mondjuk 4-5 kiscica lenne, kb. 5-6 hetesek.
2015. aug. 25. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is te lennel..."


:D

2015. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha kijön a kutyámmal, egyet megtarthatna, de fel kéne vennie a kapcsolatot a cicamentő angyalokkal, vagy más szervezettel, hogy a többinek találjanak új otthont.
2015. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy bizonyos fokig támogatnám a dolgot, mert imádom a cicákat én is, de nem hiszem, hogy most csak úgy 5 darabot fent tudnánk tartani. Talán 2-3 még oké, de a többinek inkább keresnénk másik gazdát.
2015. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem történne meg. Annyi állatunk van, köztük macskák, hogy már nem tudunk többet bevállalni. Ráadásul a nagy macskáink nagyon bizalmatlanok az idegen macskákkal, nem valószínű, hogy elfogadnák őket.

Ha találnánk kiscicákat, vagy szólnánk az állatvédőknek, vagy megpróbálnánk gazdit keresni nekik.

2015. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mint az elso!!!! Teljesen.

En felesegen is ilyen. Minden allatot haza hozna!

2015. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

hát mi még nem együtt élünk, náluk van macska szerintem ott nem lenne gond...


de nálunk esélytelen, a macska a domináns a tacskót és a 2 farkaskutyát és megrendszabályozta :D egyszer jött be idegen macska hát elég durván neki esett, a szomszéd kutyája a mi kutyánkkal vitatkozott odament a kacska pofán vágta a mi kutyánkat aztán kapálózott, hogy a szomszédét is pofán vágja :D nőstény macska, de nagyon harcias és védi a területét...nálunk a macska megölné őket, jó pár hörcsög és kiscica szárad a lelkén, persze a kiscicák "balesetben" hunytak el...gyanús balesetek...


22F

2015. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem lepődnék meg rajta:) De az egyértelmű lenne, hogy meg kell tőlük válnunk, mert ennyi cicát nem tudnánk bevállalni. Annyira meggondolatlan egyébként nem lehet senki, hogy valóban ragaszkodjon 4-5 macska megtartásához, az nem állatszeretet, hanem inkább egy 5 éves gyerek hozzáállása, aki csak játékot lát a macskában, de nem fogja fel, hogy felelősséggel is jár a nevelésük. Egy (esetleg kettő) maradhat, a többinek keresünk normális gazdát, aki ivartalanítja és gondjukat viseli.
2015. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Rendkívüli felelőtlenség lenne, ugyanis ennyi cicát (jól) etetni és ellátni nem kis költség. Az ivartalanításról nem is beszélve.

De gazdit keresni mindenképp segítenék, és büszke lennék, hogy nem hagyta magukra őket.

2015. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnk kapcsolatában sajnos én vagyok az, aki hajlamos doboznyi kiscicákat hazahozni... Én nagyon megörülnék neki, hogy ilyet tett, és igyekeznék rávenni, hogy mindet megtartsuk. Sajnos 5-6 hetes kiscicáknak az anyjuk nélkül nehezebb meglenniük, mert igen, már nem szopiznak, tehát túlélnek, de még egyszer ennyi kellene ahhoz, hogy meg is nevelődjenek- alomhasználat, karmolás-harapás, bizalom, kötődési mintázatok, alap szocializációs dolgok, amikre az anyjuk neveli. Nem véletlenül adják kicsit felelősebb emberek a kölyökcicákat 12 hetesen (vagy idősebbként).


De ha már így alakult :D kicsit bajos lenne 4-5 cicát nevelgetnem, de végülis... Sajnos a lakás kicsi ennyi állathoz, valószínűleg a párom csak átmeneti otthonként hozná ide őket, de akkor is. Én nagyon meg akarnám őket tartani, beleszeretnék mindbe, mire elviszik a nagyobb részét, és sírnék, hogy nem maradhattak itt.


Ha nem lenne párom, én az a tipikus macskás öregasszony típussá nőném ki magam, aki az üres lakásba is hordja a doboznyi macskákat. Sajnos nem üres a lakás, van itt egy férfiember, aki kicsit visszaránt a realitás talajára. Így nincs 100 macskám, csak egy. Az is "akart" cica, akit tudatosan választottunk ide.

2015. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, hogy akkor miért nem akart 2. cicát ha most 5-6 db-t hazahoz. Komolyra fordítva a szót ebbe a lakásba a meglévő egy cica elég. Ő is mentett cica már műtét sorozaton van túl. Így is sokat visszük dokihoz és nem olcsó házicica létére.
2015. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!