Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám beleese...

Mit csináljak, ha apám beleesett egy velem egykorú csajba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelem apámat, a viselkedése egyre inkább erősíti a gyanúmat. Ezt a csajt már egy ideje pedig ismeri de mostanában rengeteget beszélnek meg találkoznak is. Amikor apámnál voltam, csörgött a telefonja, és nemhogy kinyomta volna hanem felvette és mosolyogva kedves hangon mondta a csajnak (27 amúgy, én 26), hogy ne haragudjon de most nem tud beszélni de nemsokára mindenképp visszahívja. Ha pedig jelez a telefonja hogy írt a csaj, ránéz a képernyőre és látom, hogy felragyog! Egyik barátnőm is mondta, hogy látta a csajt ahogy apám kocsijában ült, mentek valamerre a városban. Rákérdeztem apámnál de lerázott azzal, hogy ne legyek nevetséges, ők csak barátkoznak, kicsit olyan neki mintha ő is a lánya lenne. De láttam, hogy hazudik, nem nézett a szemembe! Látom, hogy odavan a csajért! Meg ez a rengeteg idő amit vele tölt... Vajon mit gondolnak mások ha látják őket? Amúgy teljesen átlagosan él apám, még csak azt sem tudom mondani hogy a pénz miatt. Olyan undorító belegondolni...

Anyámmal már jó ideje elváltak és anyunak van már egy normális, rendes párja de apám miért bolondult meg? Sose volt jellemző rá az, hogy fiatalabb nők után szaladgáljon.

Ti elmondanátok apámnak,hogy ez szerintem undorító? Vagy beszéljek a csajjal?



2023. jún. 4. 12:09
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
65%
Ez akkor lenne érthető, ha 13 éves lennél. De 26 éves vén szamárként semmi értelme ezen kiakadni.
2023. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
13%
Dugna ő fiatalabbal is csak nem ismered még a férfi nemet.
2023. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
68%
Mi az undorító rajta? Miért érzed így?
2023. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
70%
Mi közöd az apád szerelmi életéhez? A csajtól meg aztán végképp mit akarsz? Jól megmondani neki, hogy hagyja békén az apádat? Fú, mekkorát fog röhögni rajtad!
2023. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%
Rossz helyre jöttél ezzel a problémával. Az itteni 50 körüli férfiaknak egy 27 éves lánnyal együtt lenni pont azért lenne botrányos, mert túl idős nekik.😃
2023. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
59%
És? Fáj, hogy neked nincs senkid?
2023. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
82%
Keress te is egy ötvenes pasit.
2023. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

Nem vagy te féltékeny a faterra?

A balliberális világban inkább az lenne a gond, hogy nővel barátkozik. Kanadában kénytelen kénytelen lenne egy fiúbarátot felmutatni a fater.

2023. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
86%
Semmit,ennyi. Tudomásul veszed.
2023. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, felnőtt ember.
2023. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!