Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám beleese...

Mit csináljak, ha apám beleesett egy velem egykorú csajba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelem apámat, a viselkedése egyre inkább erősíti a gyanúmat. Ezt a csajt már egy ideje pedig ismeri de mostanában rengeteget beszélnek meg találkoznak is. Amikor apámnál voltam, csörgött a telefonja, és nemhogy kinyomta volna hanem felvette és mosolyogva kedves hangon mondta a csajnak (27 amúgy, én 26), hogy ne haragudjon de most nem tud beszélni de nemsokára mindenképp visszahívja. Ha pedig jelez a telefonja hogy írt a csaj, ránéz a képernyőre és látom, hogy felragyog! Egyik barátnőm is mondta, hogy látta a csajt ahogy apám kocsijában ült, mentek valamerre a városban. Rákérdeztem apámnál de lerázott azzal, hogy ne legyek nevetséges, ők csak barátkoznak, kicsit olyan neki mintha ő is a lánya lenne. De láttam, hogy hazudik, nem nézett a szemembe! Látom, hogy odavan a csajért! Meg ez a rengeteg idő amit vele tölt... Vajon mit gondolnak mások ha látják őket? Amúgy teljesen átlagosan él apám, még csak azt sem tudom mondani hogy a pénz miatt. Olyan undorító belegondolni...

Anyámmal már jó ideje elváltak és anyunak van már egy normális, rendes párja de apám miért bolondult meg? Sose volt jellemző rá az, hogy fiatalabb nők után szaladgáljon.

Ti elmondanátok apámnak,hogy ez szerintem undorító? Vagy beszéljek a csajjal?



2023. jún. 4. 12:09
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
88%

Jaaj, 30-as 😥 Vártam volna még vele, míg jobban megnyílik a kérdező, de ugyanezt érzem a sorok közt én is.

Igaz, én nem látom, hogy a neme említve lett volna, de ha férfi, akkor esetleg a saját párkapcsolati sikertelensége van kivetítve.

2023. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
79%
De nem tud érzést megfogalmazni. Az undorító nem érzés.
2023. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
62%
Aha, 31, nagyon kedves vagy, meg minden, de az élet nem az. Egy felnőtt ember tudja már, hogy mi zavarja, ha ehhez magába kell is néznie. Márpedig ő felnőtt, mondjuk úgy, hogy az életkora alapján akár egy 50 évessel is lehetne párkapcsolata.
2023. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
90%
De nem tudja, amíg nincs önismerete. Ez nem így megy sajnos.
2023. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy tudja is, csak nem akarja magának bevallani, mert "elviselhetetlen" gondolat, amivel egyszerűbb nem szembenézni, mert nem fér össze a magáról alkotott személyiség-képpel. Az emberi lélek annál kicsivel bonyolultabb azért, hogy mindig elég legyen csak "magunkba nézni", rájönni, hogy mi bajunk, aztán eldönteni, hogy "oké, akkor mostantól nem lesz ez a bajom", és probléma megoldva.
2023. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
64%
Oké, viszont akkor ha nem tudod, hogy valami miért zavar, csak zavar, akkor érdemes-e vele basztatni mást, vagy hagyni kéne, hogy az a más nyugodtan élje az életét?
2023. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 ödi2 ***** válasza:
64%
Én férfiként vagyok benne egy ilyen kapcsolatban, eleinte zavart is a helyzet, még én is beírtam a fenntartásaimról kérdést ide...Az idő eddig minket igazolt,nagyon jól és harmóniában élünk,nem zavar már a kimitgondolrólunk téma.Szerintem inkább nézz apukádra és kérdezd meg magadtól,hogy boldogan és elégedetten szeretnéd látni vagy legyen egy megsavanyodott munka,esti sörike,tv esetleg 1-2 esetben haverokkal elmenő férfi? Nem jobb ha egy elégedett és boldog FÉRFIKÉNT látod?
2023. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%

"Szerintem azért ne invalidáljuk a kérdező érzéseit, és főleg ne shameljük őt miattuk! Rengeteg oka lehet, hogy zavarja ez a dolog, sőt, meglehet, hogy csomó ezek közül csak tudat alatt működik, és meg sem tudná fogalmazni. Ettől még az érzései validak."

-----------------------------------

Te nem nem tudsz normálisan, magyarul írni? Értek angolul, de mit kell itt majomkodni? Nagyon nyálas dolog. Magyar fórum egyébként is (vagy olyasmi).

2023. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
37 A te esetedben ki hány éves?
2023. jún. 5. 12:57
 40/56 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért ne ÉRVÉNYTELENÍTSÜK a kérdező érzéseit, és főleg ne ÉREZTESSÜK VELE AZT, HOGY SZÉGYELLNIE KELLENE ŐKET! Rengeteg oka lehet, hogy zavarja ez a dolog, sőt, meglehet, hogy csomó ezek közül csak tudat alatt működik, és meg sem tudná fogalmazni. Ettől még az érzései MEGALAPOZOTTAK.

Így már jó lesz, te nyaktekerészeti mellnyomoronc? ;)

Bocs a kiabálásért.

2023. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!