Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám beleese...

Mit csináljak, ha apám beleesett egy velem egykorú csajba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelem apámat, a viselkedése egyre inkább erősíti a gyanúmat. Ezt a csajt már egy ideje pedig ismeri de mostanában rengeteget beszélnek meg találkoznak is. Amikor apámnál voltam, csörgött a telefonja, és nemhogy kinyomta volna hanem felvette és mosolyogva kedves hangon mondta a csajnak (27 amúgy, én 26), hogy ne haragudjon de most nem tud beszélni de nemsokára mindenképp visszahívja. Ha pedig jelez a telefonja hogy írt a csaj, ránéz a képernyőre és látom, hogy felragyog! Egyik barátnőm is mondta, hogy látta a csajt ahogy apám kocsijában ült, mentek valamerre a városban. Rákérdeztem apámnál de lerázott azzal, hogy ne legyek nevetséges, ők csak barátkoznak, kicsit olyan neki mintha ő is a lánya lenne. De láttam, hogy hazudik, nem nézett a szemembe! Látom, hogy odavan a csajért! Meg ez a rengeteg idő amit vele tölt... Vajon mit gondolnak mások ha látják őket? Amúgy teljesen átlagosan él apám, még csak azt sem tudom mondani hogy a pénz miatt. Olyan undorító belegondolni...

Anyámmal már jó ideje elváltak és anyunak van már egy normális, rendes párja de apám miért bolondult meg? Sose volt jellemző rá az, hogy fiatalabb nők után szaladgáljon.

Ti elmondanátok apámnak,hogy ez szerintem undorító? Vagy beszéljek a csajjal?



2023. jún. 4. 12:09
1 2 3 4 5 6
 41/56 ödi2 ***** válasza:
53%
Kedves kérdező! Én 46 voltam,párom 22. Azaz most én 48 vagyok párom pedig 24 éves. Közel 3 éve vagyunk együtt és a környezetünk aki ISMER minket azok teljes mértékben elfogadták a kapcsolatunk. Hiszed vagy sem, de nekem volt nehezebb kettőnk közül elfogadni ezt a korkülönbséget,nem ilyen környezetben nőttem fel,ahol lett vna ekkora korkülönbségre példa.Nagyon sokat köszönhetek ennek a kapcsolatnak.Nyitottabb lettem mindenre és mindenkire,mindkét korosztályból vannak barátaink,szerencsésnek valljuk magunkat,bármeddig is fog ez tartani...
2023. jún. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek, hogy ha a legjobb barátnőm is észrevette őket egy kocsiban ülve, úgy másoknak is fel fog tűnni és gyanakodni fognak, hogy valami több van kettejük között. Félek, hogy az emberek majd megbotránkoznak és elítélik apámat hogy mit akar már ennyi idősen, biztos a tipikus kapuzárási pánik stb.

Egyébként nekem is van párkapcsolatom, 4 éve van barátom így szó sincs arról, hogy irigy lennék...

2023. jún. 6. 09:02
 43/56 anonim ***** válasza:
16%
A barátnőd akkor zavarná ha bejönne neki apa de ő meg amùgy meg tudja védeni magát ( szerintem).
2023. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
16%
Mármint faterod.
2023. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

41 ödi2

Köszi, hogy válaszoltál. Még arra is kíváncsi lennék, hogy ha az elején téged feszélyezett a korkülönbség akkor hogyan alakult ki több kettőtök között? Gyereked van?

2023. jún. 6. 09:08
 46/56 A kérdező kommentje:

44

A barátnőm nincs ezen kiakadva úgy mint én.

2023. jún. 6. 09:09
 47/56 anonim ***** válasza:
35%
Egy a lényeg! Ha szereted apád akkor hagy legyen boldog, azzal meg amivel meg ahogy. Nem gyerek, van SAJÁT élete. Valószínűleg téged is zavarna ha beledumálna kivel gyűrsz egy lepedőt.
2023. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
37%
Aha, szóval az zavar, hogy mit fog szólni Mari néni.... Apád barátnője felnőtt. Te még nagyon egy kisgyerek vagy, ha ilyenekkel foglalkozol. Zárjuk le a kérdést, majd gyere vissza, mikor agyilag is felnőttél. Ne felejts el apádtól bocsánatot kérni akkor, amiért ilyen tajparaszt vagy az életével, döntéseivel, és a barátnőjével kapcsolatban.
2023. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 ödi2 ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!Van egy most 20 éves lányom és ő volt az, aki tudtom nélkül felrakott egy társkereső oldalra,ahol őszinte döbbenetemre nemcsak korombeli,hanem huszonéves lányok is jelentkeztek.5 jelentkezőt a lányom bejelölt és átküldte nekem,hogy innét kezdve szedjem össze magam,mert az ő szavait idézve,van még bennem tartalék:)A bemutatkozó levél alapján egy korombeli 40 éves és az akkor 22 éves párom maradt bent,randiztam mindkettejükkel és döbbenetemre a 22 éves csajjal első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk.Mitszólnakhozzámajdmindenki hozzáállásomat a lányom és a párom törte le. MEGÉRTE! Kiegyensúlyozott és remek kapcsolatban élünk,vannak persze viták,de nem korosztályos, hanem mindennapos bárkinél előforduló szóváltások,de haraggal még nem feküdtünk le... Most volt osztálytalálkozóm nemrégen és mindenki azt mondta,hogy nem ismernek rám szinte,annyira kiegyensúlyozott és nyugodt vagyok. Lehet h ezt korombeli párral is elérhettem volna,de nem találkoztam ilyennel.

A lényeg h ne akard TE megmondani mit érezzen apukád,hanem gondolj arra hogy támogathatod egy boldogabb életben és ez szerintem fontos lehet NEKED is.

2023. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondanèk/tennèk semmit, csak kiröhögnèm a vèn marhát.
2023. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!