Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmenjek így programozni apámmal?

Elmenjek így programozni apámmal?

Figyelt kérdés
2 éve váltak el, az első pár hétben minden hétvégén jött, vitt magához. Vagy 2-3hónap után ez abbamaradt, utána csak nagy ritkán találkoztunk, tavaly pl.se a szülinapomon se karácsonykor. Facen beszéltünk többnyire. De most anyának lett egy barátja, és érdekesnazóta írogat, hívogat, hogy menjünk ide-oda, töltsem nála a hétvégét stb. Elmenjek vele és felejtsem el, hogy 2évig le💩t, vagy most én is 💩jam le őt?

2023. júl. 1. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Elmennék. Ideje volt észbe kapnia.
2023. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha face-en beszéltetek, már az is ajándék. Van, aki még ennyit se kap. Örülj neki, hogy ilyen apád van.
2023. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az idén még csak egyszer találkoztunk, akkor is csak véletlenül futottunk össze ée 10 perc után lerázott.
2023. júl. 1. 19:10
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Én megértek mindent, hidd el, de én már mindent másképp látok, annak is örülnék, ha az én apám élne még. Én azt mondom, bármi van, annak csak örülj, és örülj, hogy ő van neked.
2023. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Eddig az volt a baj, hogy nem keresett, most az a baj, hogy keres.


Ha kell, talál problémát az ember...

2023. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Addig keresett amíg anyával marakodtak a válás miatt. 2 évre eltűnt az életemből. Most felbukkan és pont akkor amikor anyának új kapcsolata lett.😕 Kicsit gyanús, hogy pár hónap és megint le fog💩ni.
2023. júl. 1. 19:29
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek van gondja mindennel, így az apjával is. Nincs ember, akinek felhőtlen minden.
2023. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Túlzás, hogy lesz*rt, mert Facebookon keresett. De ha problémád van vele, miért nem próbálod megbeszélni?


De mindegy, szerintem Te nem válaszokat vársz, hanem megerősítést...

2023. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én kerestem facen is 10-ből 9szer, de mind1.
2023. júl. 1. 19:33
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

"de mind1"

. Sosem értettem, hogy ezt mindek odabiggyeszteni a mondat végére. :D


De mindegy, lesz mindenre kifogásod, mert már döntöttél...

2023. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!