Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a pártok családjához? Szemét vagyok, hogy nem szeretnék minden hétvégét a vőlegényem családjával tölteni, hanem közösen programozni vagy a kis lakásunkban elleni? Egyre jobban felemészt ez a dolog.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék én lenni a házi sárkány, de egyszerűen már nem lehet kibírni.

2022. ápr. 25. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:

Több mint 6 éve vagyunk együtt és 3 éve egyutt élünk.

26 évesek vagyunk.

2022. ápr. 25. 09:49
 2/72 anonim ***** válasza:
81%
Na és mi lenne, ha erről vele beszélnél?
2022. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
90%
Mi havi egyszer töltünk együtt 1 hétvégét. Meg nyáron van pár nap közös nyaralás. De a minden hétvégétől én megőrűlnék. A férjem is. Magunkra is kell hétvége, amikor kettesben vagyunk saját programokkal.
2022. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
93%

Szia ezzel szerintem nincs probléma, hogy inkább a pároddal szeretnéd tölteni az időt!

Ülj le vele és beszéljétek meg.

Csináljátok közös programot kettesben illetve a családdal is lehet és akkor lehet te is szívesebben töltöd velük az időt!:)

2022. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
92%

M I N D E N H É T V É G É T É V E K Ó T A ? ? ?


Én 2 hónapnál tovább nem bírtam volna. És ha a másik képtelen lett volna megérteni, hogy vele kettesben akarom tölteni a szabad időmet, akkor gyorsan menekülőre fogtam volna.

Téged mi tart bent ebben a kapcsolatban 6 éve?

Beszéltél erről a párodnak az elmúlt 6 évben? Ha igen, mi volt a reakciója?

2022. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
21%
Elleni akarsz a lakásotokban? :D
2022. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődik hogy messzebb lakunk(Pest) tőlük ( Eger kornyeke) és a kerti munkákban a párom tud nekik segíteni.

Nyilván vannak hétvégék amikor nem kell mennünk de a hónapban a legtöbb hétvége ott van.

2022. ápr. 25. 10:12
 8/72 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is vannak szüleim, neki is. Max be ugrunk egy kávéra és aztán megyünk dolgunkra. Nálunk apósom az aki nem bánná ha éjjel nappal ott lennénk, folyton besértődik ha megyünk valahova, de mivel a párommal egy véleményének vagyunk, hogy nem vagyunk vele össze nőlve és nekünk is vannak korunkbéliekkel programjaink így nem érdekel mit mond vagy gondol
2022. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy mindig te leszel a házi sárkány, ez már csak ilyen
2022. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
83%
A probléma ott kezdődik, hogy te itt a gyakorin kérdezgetsz, ahelyett, hogy megbeszélnéd a pároddal. A párod felnőtt, ideje elkezdenie élni a saját életét. El kell dönteni, nektek kettőtöknek együtt mi a jó, mi mükszik. Van, akinek belefér, hogy monden hétvégén mennek haza anyósékhoz kertészkedni. Van, akinek nem.Neked kellene a kettesben eltöltött hétvége. Párodnak ez hiányzik vagy nem?
2022. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!