Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beszélgetős család vagytok/vol...

Beszélgetős család vagytok/voltatok?

Figyelt kérdés
Bármilyen témáról ami foglalkoztat benneteket lehet vagy lehetett beszélgetni a szüleiddel?
2023. júl. 18. 17:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

anyuval barmirol..de tenyleg barmirol. hozza mentem amikor pl elosszor fekudtem le egy fiuval.


Apuval kb semmirol

2023. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, a család többi tagja igen. Engem valahogy hidegen hagynak a beszélgetéseik, mert nem szólnak másról, mint hogy “Nézd ez mennyit hízott, tiszta tehén!, meg “Ez elvette ennek az urát, ez összebaxott annak az urával”, meg hasonlók.
2023. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen:) Mindenről tudunk beszélni, tudomány, vallás, állatok, hírek, politika, legrosszabb halál, élet értelme, napi gondok, bármi
2023. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
92%
Nem. Apám konkrétan volt, hogy napokig nem szólt hozzám, mert nem volt mondanivalója. Anyám ellenben folyamatosan beszél de nem hallgat meg senkit. Normálisan beszélgetni esélytelen mindkettővel.
2023. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Fő téma a házimunka volt, az egyéb meg a rokonok, stb ről való pletykálás.

2023. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Néha igen.
2023. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Anyukámmal nagyrészt igen, persze van, hogy nem tud hozzászólni, de akkor is "aktívan hallgat". A neki fontos témákba, ahol én másik álláspontot képviselek, inkább nem érdemes belemenni, de ezzel talán nincs egyedül :)

Apámmal sajnos lehetetlen beszélgetni, vagy közli, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli vagy kivezeti arra a dolgot, hogy ő milyen szuper, de mennyire rossz neki.

2023. júl. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal szoktam mindenféle, de csakis semleges témáról pl gazdaság, tudomány, technológia. Személyes témákról lehetetlen.



Anyukámmal nem annyira mert egyrészt nagyon kevés a közös témánk, másrészt nem tud érvelni. A vele való beszélgetés olyan, hogy ő csak mondja az érveit, és ha megcáfolod őket, akkor is mondja tovább, a másik oldal érveit meg meghallgatja de egyik fülén be, másikon ki.

2023. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
Anyukámmal bármit megtudok beszélni, de a többi családtagommal csak a kajáról és az időjárásról lehet normálisan kiabálás, veszekedés nélkül beszélni.
2023. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Utálom a felesleges cseverészést vagy hogy mit csinált szomszéd Marika néni, de máig hazamegyek, ezek a témák.

Nem is járok sűrűn, mert minek? ÉRtelmes beszélgetés nincs, csak ezek, erre meg nem vagyok kíváncsi.


Magamról pedig semmit nem mondok, ez alap és jó okom van rá.

2023. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!