Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elveheti a volt férjem a...

Elveheti a volt férjem a gyermekeimet?

Figyelt kérdés

Első gyerekünk születésénél nálam helyezték el a gyermeket, mivel akkor elváltunk a férjemmel. Ezután kibékültünk és élettársi kapcsolatban éltünk utána, jól ment minden és született még 2 gyermekünk.

Később mégsem működött jól, ezért ki akartam lépni ebből a kapcsolatból. Ugyanis korábban volt rá példa, hogy bántalmazott is és a gyermekeimet is, de ezeknek nincs fizikai nyoma. Most ott tartunk, hogy nem akar ereszteni magától, úgy véli, hogy én a tulajdona vagyok, de mivel ki akarok ebből lépni, ezért sakkban akar tartani. Fenyeget, hogy elveszi a gyerekeim és ez részben sikerült is neki. A 14 éves fiúnkat odacsábította. A 18 éves dönthet magától és esze ágába sincs az apjával lenni, mert születésétől kezdve bántalmazta szavakkal is. Viszont van egy 5 évesem is és ahogy eddig olvastam ugyanolyan joga van elvinni neki is és félek, hogy őt is elveszi tőlem.

Kérlek szépen segítsetek, ha tudtok erre a helyzetre valami megoldást. Vagy írjon rám, aki volt hasonló cipőben!!!



2023. júl. 18. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
98%
Nem arra gondoltam én sem, hogy adja oda ténylegesen a gyereket. Hanem, hogy tegyen úgy mint aki mutat hajlandóságot, fontolóra veszi és figyelje a reakciót. Ha szerencséje van, a hapsi megijed, hogy tényleg ott marad 3 gyerekkel és nem fogja forszírozni ezt a dolgot. A 14 évest is azért vitte el meg azért kell neki a kicsi, hogy hátha megy inkább az anyjuk is velük. Lehet nem válik be, de hátha.
2023. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
97%

60 as, az h félti a gyerekeit nem jelenti azt, hogy tulajdonának tekinti

Aki tárgynak tekinti, az nem tud empátiát érezni iranta

61 es, igen, ha szerencséje van...

Nekem nem volt

Nem biztos, hogy az anyát akarja vissza édesgetni, egyszerűen mostantól a gyerekeket ellene fordítaná.

Csak úgy sportból

2023. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 59es és utolsó válaszolónak. Végre valaki érti mi a helyzet.
2023. júl. 20. 00:27
 64/73 anonim ***** válasza:
97%
61 - esnek igaza van. Kérdező, a párod mit csinálna 3 gyerekkel? Ki vezetné a háztartást, menne oviba, szülőire?
2023. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúból, főleg ha penze van , megpróbálhatja megoldani a helyzetet a gyerekekkel. Fizet segítséget peldaul

Csak azert, hogy betegyen az anyának

Meglepetés előfordulhat

2023. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
95%

"Kérdező, a párod mit csinálna 3 gyerekkel? Ki vezetné a háztartást, menne oviba, szülőire?"


Elosziris a 3 gyerekből egy nem gyerek, hanem egy 18 éves felnőtt, aki nem akar az apjához menni. A masik kettőből egy 14 a másik 5 éves. A 14 evest nem kell sehova vinni, és kb önellátó is jó esetben. Amúgy nemtől függetlenül mindenki képes ám mosni, főzni, háztartást vezetni, sőt, oviba vinni a gyereket, meg szuloire is el tud menni.

2023. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
68%
Pont nem olvastam, hogy házitündér. Persze hogy képes bki mosni. Kérdés, hogy fog - e. 14 éves az gimis, még bőven mellé kell állni.
2023. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%

67!


Nem, nyilván nem, olvastad. Ettől még lehet. Ne csinálj már úgy, mintha csak egy nő lenne képes ezekre a dolgokra

2023. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezzük meg a kérdezőt inkább. Nem vitatom, hogy egy férfi is képes erre, de az ő férje?
2023. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
19%

69!


Minek? Az ő férje szerinte egy darab xar, igaz azért vele volt 20 évig és szült neki 3 gyereket. Komolyan gondolod, hogy hinni kell neki?

2023. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!