Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap találkozóm lesz délután...

Holnap találkozóm lesz délután valakivel. Szüleim nem engednének sajnos egyedül el. Mit mondjak nekik, hogy hol vagyok 2 órán keresztül? Nem akarom hogy aggódjanak!

Figyelt kérdés

Hogy az igazságot elmondjam az ilyen szigorú szülők mellett lehetetlen.

Vacsorázni is el akar vinni a pali akivel találkozóm lesz, de nem megyek el vele vacsizni mert a sokáig tartana és akkor már keresnének a szüleim.

Pedig jó lenne együtt vacsizni egy rendes, szép palival.



2023. júl. 19. 10:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy a barátnőddel leszel, vagy shoppingolsz, edzeni mész. Amúgy nem mindegy, hogy hány éves vagy, meg az se, hogy a pali mennyi. Ha 17-nél fiatalabb vagy, akkor inkább ne menj sehova, hívd el a srácot magatokhoz.
2023. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok csak szigorúak a szülők, nem bíznak bennem.
2023. júl. 19. 10:26
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha 18 vagy, akkor végülis azt csinálsz, amit szeretnél. Én is sokat hazudtam a szüleimnek, mivel nem engedtek sehova, de ezzel együtt viszont minden barátnőm, barátom tudta, hogy hol vagyok, és hogy 1 óránként jelentkezek nekik, hogy tudják, minden rendben van. Így ha baj lett volna, akkor mégis van, aki tudja hol vagyok. Hány éves a srác? Mióta ismered? Ha logikusan átgondolod a veszélyeket, amik érhetnek a találka közben, és nyilvános helyen taliztok, akkor csak nem lesz baj.
2023. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
10-el több a srác és tapasztalt, normális.
2023. júl. 19. 10:34
 5/27 anonim válasza:
81%
Mivel már nagykorú vagy ,emiatt simán elmehetsz ,maximum annyit mondasz hogy elmegyek találkozni valakivel vagy randi vagy bármi más és mész is .
2023. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
A szexen kívül mit akarhat egy fiatal lánytól egy majdnem 30 éves pasi?
2023. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Pedig jó lenne együtt vacsizni egy rendes, szép palival.


Nem csodálom, hogy nem bíznak benned...18 évesen ilyen szöveg :)

2023. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor találkoztatok már személyesen? Ha netán netes ismeretség és ez lenne az első randi, biztos nem indulnék neki biztosíték nélkül (akár egy barát, barátnő a háttérben). Még 50+osan sem. Nagyon naívnak tűnsz, lehet, nem véletlen a szigorúság (vagy ami annak tűnik).
2023. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Most lesz az első személyes tali. Taliztam már így titokban mással is csak most félek mert anyám apám itthon lesz és keresni fognak ha sokáig elleszek.
2023. júl. 19. 12:59
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha dolgoznak a szüleim éppen akkor könnyen meg tudom oldani a talit. De így szar most. Apám éjszakás a héten anyám meg szabadságon van. Így nehéz.
2023. júl. 19. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!