Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két fiunk van,az egyik 19 a...

Két fiunk van,az egyik 19 a másik 15éves.A 19 éves fiam már dolgozik.Róla tudjuk ,hogy cigizik.Valamelyik nap viszont azt láttam hogy a kisebbik fiamnak ad a cigijéből.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 15:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

Ezt írtam, ha nem tőle, akkor megszerzi máshonnan. Felesleges ezen pörögni. Ez az ami ellen nem tudsz tenni. Vagy rászokik vagy nem. Vagy abba hagyja vagy nem. Ha tiltod valószínűleg jobban csinálja majd. Ez a lázadás időszaka.

Félre ne értsd. Én sem cigizek, nem is akarok, nem is szeretem. Csak szerintem jobb ha szem előtt csinálja mint a hátad mögött.

2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen igazad van....
2023. júl. 23. 21:56
 23/31 anonim ***** válasza:
65%

#21

Azért egy 15 éves ugyan már ne pöfékeljen otthon legálisan a szülők orra előtt, mint egy putris!

Akkor ezen az alapon ihat is és narkózhat is, mert úgyis csinálja, tehát jobb megengedni? Az ész megáll, azért tudjuk már hol a határ!

Ha így is, úgyis csinálja, akkor annyival kevesebbet szív, ha otthon nem teheti!

2023. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%

#22

Nem, nincs igaza, de csak az utolsó mondata a totál abnormális, a többiben sajnos igaza van.

2023. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Cigiről beszélgetünk, nem italról, nem narkóról.

Ez az az időszak, ami a szabályok megszegéséről, határok átlépéséről szól. Én nem tiltanám. Egy felvilágosítást tartanék neki, a véleményemet elmondanám és ennyi. Ha tudja hogy szabad neki, már nem lesz annyira érdekes és már nem fogja annyira érdekelni.

Pénzt természetesen nem adnék neki erre a célra. Ha cigizni akár akkor oldja meg maga.

2023. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
40%
Elmondanád kérlek hogy miben nincs igazam?
2023. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

#26

Ebben:

"Csak szerintem jobb ha szem előtt csinálja mint a hátad mögött."


De ezt elég világosan leírtam.

2023. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%

Jó, átgondoltam, ebben lehet igazad van.

Akkor átköltöm. Nem tiltanám, csak itthon nem szívhatna. Viszont ha a bátyja szivhat otthon ez megintcsak kivetnivalót vét maga után.

2023. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%

#28

A bátyja nagykorú, ő meg gyerek.

Mindössze ennyi a különbség.

2023. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%

"Nem tiltanám, csak itthon nem szívhatna."


Nyilván nem tilthatod, hogy házon kívül mit csinál, mert úgysem tarja be, akkor meg felesleges erőlködés.


"Pistike, tudom, hogy bagózol! Én nem állhatok egész nap melletted, hogy őrizzem az egészséged, ha magadtól nem fogod fel, hogy amit csinálsz milyen káros. Azt viszont elmondom, hogy itthon meg ne lássam, de még csak a nyomait sem, mert annak nagyon rossz vége lesz rád nézve! És csak hogy tudjad, normális lány szóba nem fog állni egy bagós suttyóval, mert ez ma már nem menő, leginkább csak prolis és egy lánynak nem lesz kedve körbenyalni egy hamutartót csókolódzás címén!"

2023. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!