Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim teljesen ki vannak...

Szüleim teljesen ki vannak akadva, mert 170 ezer forintért dolgozom. Normális ez?

Figyelt kérdés

Több mint fél évig itthon voltam, képtelen voltam emberek közé menni mert mindig rosszul lettem (pánikrohamok). Előtte kereskedelemben es gyárakban dolgoztam 11 évig, aminek ez a betegség lett az eredménye. Soha többet nem fogok stresszes bolti, vagy darabszám teljesítős 3 műszakos rabszolga munkát vállalni. Jelenleg egy iskolában takarítok délutánonként, nem kell kapkodni, nincsenek emberek, nincs felelősség, és láthatóan jobban is vagyok, de sajnos a fizetés csak ennyi (heti 40 órás àllàs).

Mikor ezt megtudták szüleim hatalmas balhét csaptak, hogy ezt miért csinálom, elment az eszem, mire fogom így vinni az életben, menjek vissza valamelyik "jól fizető" áruhàzba dolgozni. A betegségemről tudnak, de az elmúlt fél évben is csak hisztinek, beképzelt rosszulléteknek tartották, azt hitték csak nem akarok dolgozni.

Most ott tartunk hogy minden találkozáskor ez a téma, másról nem lehet velük beszélgetni, és erőltetve mutogatják nekem az álláshirdetéseket, persze olyan munkákról mint amiket eddig végeztem. Eddig heti 2-szer találkoztunk, de már nagyon ott tartok, hogyha így megy tovább akkor egy ideig szüneteltetem velük a kapcsolatot. Nem az zavar hogy keveslik a pénzt, hiszen én is így vagyok vele, és amint lesz jobban fizető de nyugis munkakör, váltani fogok... hanem hogy a rosszulléteimet hisztinek bélyegzik, és csak erőltetik hogy menjek vissza az eddigi munkahelyeimre.


2023. júl. 28. 18:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem kellett volna a Fideszre szavazniuk, akkor többet keresnél.
2023. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
1-es, komolyan mindenbe bele kell vinni a politikát?
2023. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Már mi normális hogy ki vannak akadva vagy hogy 170 ezret keresel?
2023. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem egy karrier, se a gyár, se a kereskedelem, az idegeidet is kicsinálták ráadásul, szóval miért is ne takaríthatnál? Az, hogy keveset fizetnek, nem a te hibád. Vállalhatsz más takarításokat, jellemzően máshol meg hajnalban kell menni pár órát és mindjárt több a fizu.
2023. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

#2

Nem jön EU-s pénz az óriási korrupció miatt, ezért a bűnbandának más ellopnivaló után kell néznie.

Ezért se jut pénz magasabb fizetésekre

2023. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem náluk laksz és nem kell eltartaniuk, meg nem kérsz tőlük kölcsön, akkor semmi közük hozzá
2023. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%
Én is ki lennék akadva, ha kvázi éhbérért dolgozna a jobbsorsra érdemes gyermekem
2023. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
5: És szerinted a kérdező erre volt kíváncsi? Erre a válaszra volt szüksége? Most ezzel megnyugtattad?
2023. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Lehet takarítani dupla annyi pénzért is , sok lehetőség van.
2023. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Olyat dolgozz amiben jól érzed magad. Én eddig Építés vezető voltam, most fémhulladékot válogatok. Kell egy kis szünet még össze szedem magam. Szüleidnek annyit mondj hogy gondolkodsz rajta. Aztán engedd el a dolgot. Nem görcsölj rajta.
2023. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!