Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha a saját apám...

Normális ha a saját apám lakbért szed tőlünk?

Figyelt kérdés
Testvéremmel és a barátnőmmel lakunk a lakásban, azzal a különbséggel, hogy tőlünk rezsivel együtt elkér havi 130-160 körül, mert mi ketten vagyunk a nagyobb szobában, addig tesomtol 30-40 ezreket ker havonta, engem meg mindig tud cseszegetni, ha nem időben adom neki stb. Nagyon zavaró ez a kivételezése, de megnéztem a többi kiadó lakast is, sokkal szarabb helyekre lehetne költözni ugyannennyiert, kb mindenki 200 ért akarja kiadni az 50 négyzetméteres lakast amiből a nagymama 2 hete halt ki. Akkor már jobb itt, de ez a kivételezés nagyon zavaró. Alapból normális ha valakitől pénzt szednek ilyen módon a szülei? Nem ez a megélhetése, és ő maga nem albérletben lakik, csak simán elrakja magának mindig amit adok neki.

2023. júl. 31. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
11%
Igen,normàlis!
2023. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy beszállsz a rezsibe ez normális, a lakbér beteg dolog. Hany éves vagy?
2023. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
93%
Ez a legalja, hogy a sajat gyerekenek penzert adja ki a lakast. Penny pincher.
2023. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Igen nem is a rezsivel van a gond, meg meg azzal sem hogy fizetni kell valamennyit, hanem hogy tőlünk jóval többet ker el. Én 22 vagyok
2023. júl. 31. 19:07
 5/82 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem normális. Egy normális családban alap dolog, hogy a gyerek ott lakhat akkor us ha már nagykorú.
2023. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem fizeted ki mi történik? Kirak?
2023. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
70%
Én nem kérnék a gyerekemtől, de önmagában nem tartom ördögtől való dolognak. A kivételezést már annál inkább. Vagy egyforma hozzájárulást kérek mind a kettő gyerekemtől, vagy nem kérek semmit sem.
2023. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom ha nem ti laknatok ebben a lakasban, akkor ki lenne adva masnak, hasonlo vagy meg magasabb aron.

Azert a mai vilagban ki akarna elesni ennyi penztol?

Nehez kerdes ez, mert a gyerekeimtol sose kernek ennyit, de ha szuksegem lenne a penzre, akkor melyik ujjamat harapjam? Adjam ki inkabb idegeneknek es a gyereknek akkor nincs hova mennie? Vagy kerjek penzt a gyerektol?


Az egyenlotlenseg persze nem oke. Ha a tesodtol 40-et ker, akkor toletek is fejenkent 40-et kene kernie szerintem.

2023. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
83%
Kicsivel normálisabb hozzáálás lenne ha megállapítana egy baráti árat,és azt osztanátok 3 egyenlő részre.
2023. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem oké. El tudsz költözni onnan?
2023. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!