Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha mindig...

Mit csináljak ha mindig szerveznek valami programot a szuleim ezért mindig le kell mondanom a talit a barátommal? Nem akarom hogy elhagyjon ,de tényleg nincs idom mert a szuleim mostanában mindig más programot terveznek nekem!

Figyelt kérdés

pl, lekuldenek nyaralni a mamámékhoz, elvisznek a strandra, stb.. mindig beszerveznek valamit. Nincs vita alapon nem ellenkezhetek veluk hiába vagyok 18. oda kell mennem ahova ok akarják. Nem tudok talikat beszervezni és ez igy nagyon kellemetlen már. Meg mondom a palimnak, hogy mi a helyzet nem haragszik, csak már igy hogy 4-5 alkalom is le lett mondva a tali a programok miatt ez így már nagyon rosszul veszi ki magát olyan mintha én nem akarnék vele talizni.

Mit tegyek? Megbeszélni nem tudom mert apánmak egyszer szoltam errol mérges volt, hogy egyedul akarok bárkivel is talizni. Sajnos ilyen szigoruak. Anyám meg koveti mindenbe apámat szoval sajnos vele is nehéz igy.



2023. aug. 8. 07:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Az nem opcio, hogy a baratod is megy veled?
2023. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
az meg foleg nem sajnos..
2023. aug. 8. 07:25
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
" Palimnak" - atyaég. Vagy lázadni kezdesz, vagy felejtsd el, hogy bárkid lesz, míg élnek.
2023. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Meg mondom a palimnak


Aú.

2023. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
De most léccives tényleg. Mit csináljak? Nem élhetek így... Ilyen szigoruság alatt...
2023. aug. 8. 07:43
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Ez kamu
2023. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is, hatos! Szerintem ez ugyanaz, aki kiírta a fogatlan munkás és a 16 éves, egy éve nem szexelő lány szerelmét, ami kamu volt.
2023. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Bár az lenne.
2023. aug. 8. 07:58
 9/41 anonim ***** válasza:
70%
Ja, mindegy kamus ezt mondja. A kérdés jelentve! :)
2023. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Mit csinálnak, ha azt mondod, hogy nem mész?
2023. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!