Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérhetem meg édesapám...

Hogyan kérhetem meg édesapám hogy dohányozzunk együtt?

Figyelt kérdés
Hogy kérem meg apum hogy dohányozzon velem? A szüleim válás szélén állnak és emiatt apum már vagy 3 éve dohányzik megint. Én úgy döntöttem hogy vele maradok. Nemrég töltöttem be a 16ot és arról beszéltgettünk hogy milyen dohányozni. Én is szeretnék vele több időt tölteni, beszélgetni. Esténként szokott 1-1 szálat elszívni. Régóta gondolkozok hogy mondom neki hogy nekem is adjon egyet és akkor beszélgessünk a ház előtt miközben füstölünk. Egyáltalánul nem szigorú apum a dohányzással kapcsolatban, mert bátyám is dohányzik rendszeresen. Meg ugye ő is. Nektek mi a véleményetek? Hogy tudnék erről beszélni vele?

#dohányzás #cigaretta #Szülő- gyerek kapcsolat #Kiskorú dohányzás #Apa-lánya dohányzás #Dohányzás 18 éves kor alatt
2023. aug. 10. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ne akarj rászokni....
2023. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Darius- ***** válasza:
21%
De hogyan vagy apádnál, ha még kiskorú vagy ? Ez csak úgy fordulhat elő, ha anyád valami nagyot vétett. Mondd meg neki aztán lesz ami lesz.
2023. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Darius, hát anyámnál bárki jobb lehetne, de jelenleg nagymamámnál élek amíg a válás le nem zajlik.
2023. aug. 10. 01:24
 4/14 Darius- ***** válasza:
100%
Rendben van, sok sikert kívánok.
2023. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatod apukáddal, ne stresszelj ezen feleslegesen. Csak mond ki és kész. Ha nemet mond, sem dől össze a világ. Amúgy tényleg ne szokj rá, nem jó dohányosnak lenni, tapasztalatból mondom.
2023. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak egyszerűen mondd meg neki.nincs ebben semmi para.Ráadásul ez lenne a legőszintébb .kérdd meg ,hogy mutassa meg hogy kell elszívni a cigi,letüdőzni.ha még nem csináltad.a mértéket tartsd,és ha lehet gyenge cigit szívj.👍
2023. aug. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon drága, jobb ha el sem kezded.
2023. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szoktál rá, simán csak kikísérheted apukádat, amíg dohányzik, nem muszáj neked is szívnod. Ettől sem nagyfiú, sem nagylány nem leszel, és nem attól fogsz közel kerülni hozzá, hogy te is szívsz. Inkább vigyél ki egy csésze teát vagy limonádét és kortyolgasd, miközben ő cigizik, vagy szotyizz akár.
2023. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 egy bizonyos kor felett a gyerek dönthet arról hol él.
2023. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell rászoknod a dohányzásra, hogy több időt tölts az apáddal! Csak állj ki mellé a ház elé, amikor dohányzik, és beszélgessegek! Felesleges az egészséged tönkretenni emiatt!
2023. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!