Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gáz ha egy 25 éves...

Mennyire gáz ha egy 25 éves srác az anyjával megy mekizni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 13:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen még mindig ott tartasz, hogy anyuval mutatkozni gáz? Azt hittem, tizenévesen túlvan ezen az ember :/
2023. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki tegye azt, ami boldoggá teszi ha ezzel nem bánt mást.
2023. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
67%

Ha anyuci pont ráért, akkor semmennyire....


ha a 25 éves srác a plüssmaciját vinné magával a mekibe.... na akkor igen, az gáz lenne!

2023. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Meton ***** válasza:
80%
Én azért elgondolkoznék azon, hogy ha a haverod hívod, az gáz-e. Azt fogják gondolni, hogy homoszexuális vagy. És érdekel? Hát nem hinném. Azt gondolnak, amit akarnak. A te dolgod, hogy kit hívsz. Mondjuk szerintem az ciki, ha a párod nem viszed, de hát kinek a pap, kinek a papné.
2023. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk szerintem az ciki, ha a párod nem viszed,"


És ha nincs párja?


Akkor?

2023. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Meton ***** válasza:
27%
Az elég szánalmas, én úgy nem járnék mekibe. Vagy vinném az anyámat, akár még őt is nézhetik a páromnak. Addig jó, amíg nincs ténylegesen valaki. Mindig jobb, mint a havert hívni.
2023. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Meton ***** válasza:
27%
Egyéb előnyök is vannak. Azért egy 25 éves srác anyja sem öreg még, instant vele van, nem fog szakítani, stb. Aztán egy tinicsaj csak feszengene, nem tudja, hogy kell viselkedni, az anyja meg már tapasztalt, talán még irigykednének is a többiek. Persze csak aki nem ismeri. Élni kell a lehetőséggel. Ha meg megtetszik neki egy csajszi, akkor csak megmondja, hogy nem a párja, hanem csak az anyja és máris lehet valami. Rutinosan kell csinálni.
2023. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
azért elég erősen mutatkozik az érzelmi éretlenség.
2023. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Meton ***** válasza:
80%
Ennek semmi köze az érzelmi éretlenséghez. Egyszerűen vagy megteszel valamit, vagy nem. Felesleges ezt túlgondolni. Persze vannak prioritások, ha esetleg választani kell. Egyedül biztosan nem mennék, az már az utolsó utáni opció. Haverral sem, de ha nincs más, még mindig jobb, mint egyedül. Természetesen a páromat minden esetben viszem, ha van. Ha nincs, akkor más nőnemű is megteszi, akár anyám is. Egyébként én azt vettem észre, hogy a mostani férfiak már egyre jobban elnőiesednek, nem igazán tudják, hogy kell viselkedni.
2023. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... én elsősorban a dupla,a sajtburgerért megyek mekibe, és kib.....ul nem társadalmi életet élni.....

Én azt máshol szoktam....


De hát mindenkinél mások a prioritások...

2023. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!