Más anyja is ilyen?

Figyelt kérdés

Anyukámmal alig lehet bármiről is beszélni mert mikor mondok valamit nem válaszol semmit és inkább a telefonját nyomkodja.Engem ez eléggé zavar mert nem lehet vele semmit megbeszélni.Meg mikor valami problémám van akkor azzal jön hogy nem lehetnek problémáim ennyi évesen stb.Másnak is az anyja ilyen?Mit tegyek vagy ezen már nem lehet változtatni hogy figyeljen rám és ne csak telefonozon állandóan?


-Egy tini.



2023. aug. 18. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Az én szüleim is ilyenek voltak, ha beszélgetni próbáltam ,sohasem figyeltek, de rólam mindent kényszeresen tudni akartak.


Amikor valami problémával fordultam volna hozzájuk, jaj, ez csak hiszti, meg a többi.

Nekem nem lehetnek gondjaim, meg ne nyavalyogjak, mikor másnak sokkal rosszabb, stb.


Végülis azt elérték, hogy mióta felnőttem, gyakorlatilag semmit nem osztok meg velük. Nem csak a rosszat, a jót sem. Minek? Azt tanultam meg, hogy hiábam mondok bármit, magasról leszrják.

2023. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!