Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok barátnőjének karika lenne az orrába?

Figyelt kérdés
És tetoválása is valamint festett haja
2023. aug. 19. 16:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
#18 Gondolom az sem fog zavarni, ha valami bunkó, tahó, agresszív, állatot visz haza, csak nehogy tetkója legyen vagy kopaszra legyen nyírva, mert az szörnyű lenne. 🤪🤪🤪
2023. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Szülőként mondom, két felnőtt lánnyal, és még olyan elvetemült is vagyok, hogy festetem a hajam.

Nem kell beleszólni, attól még lehet rendes, tisztességes, nem ez alapján kell megitélni.

Ő dolguk. Nekünk már nincs beleszólásunk, max, ha kérdeznek. Mondjuk, akkor is lehet finoman fogalmazni.

2023. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Mi közöm hozzá? Nem az én orrom.
2023. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, szóval tuti nem csábítanám el tőle a barátnőjét. De megtartanám a véleményem magamnak, hacsak nem kérdezik. Nem ez a lényeg. Inkább a viselkedése alapján ítélném meg a hölgyet.
2023. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
27%

19-es: Elég buta lehetsz te is, ha azt gondolod, hogy minden tetovált, piercinges, festett hajú lány/nő hülye.

Kérdező, nekem is van piercingem, tetoválásom, festett hajam, és rockzenét hallgatok. Lányom van, még kiskamasz, nincs barátja, de kicsit sem érdekel, milyen külsejű fiút hoz majd haza. Szóval, tőlem lehet diszkós, túl szűk/túl bő gatyás, a lényeg a személyiség lesz, és hogy a lányommal hogy bánik. Nem értem, a külső miért szempont, nem én akarok összejönni vele:-) Amúgy meg simán lehet vki szar ember jófiús/konzervatív külsővel is.

2023. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%
25# Lehet, de az a ritkább. 😉
2023. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%
26# Ez nem igaz!
2023. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Szupi, akkor legyenek felpontozva azok a kommentek, akik kinézet alapján utálkoznak, rögtön tudják, hogy a másik milyen ember. Nekem ez végtelenül korlátolt.
2023. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
26# a politikusoknak sincs testékszerük, mégse jó emberek.
2023. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mit bánom èn!

Csak ne legyen egy csalfa quurva.

jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!