Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek a gyereketek...

Elmennétek a gyereketek esküvőjére, ha nem kedvelnétek a párját?

Figyelt kérdés
Nemrég eljegyeztek. Anyám egyértelműen kimutatta, hogy nem örül és ebből lett egy veszekedés. Nem titok, hogy utálja a vőlegényemet. Megkérdeztem, hogy eljön-e egyáltalán az esküvőre és a válasz az volt, hogy nem tudja. Ez így normális? Ti hogy reagálnátok? Elmennétek a gyereketek esküvőjére akkor is, ha nem kedvelitek a párját? (23L)

2023. aug. 21. 21:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem kedveli? Mit mond erről?


Nyilván a fenti kérdésre adott válaszok azért árnyalják a dolgot. Csak valami belemagyarázott, saját lényegtelen ítéletek miatt unszimpatizál, vagy tényleg vannak erős okai rá.



Előbbi esetben nem normális, mérgező viselkedés, hogy így akar téged sakkban tartani, érzelmileg lehangolni.

2023. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2023. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
A lányom kedvéért el ennék.
2023. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
meg ha a legrosszabb emberhez menne is hozza elmennek!! nem azert szulnek gyereket hogy en valasszam meg az eletet es azzal egyutt a parjat is, es ha magatol valasztana behisztiznek…
2023. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

En anyam eskuvojere elmentem, pedig az, hogy nem kedvelem a parjat, gyenge kifejezes.


Szerencsere nem veluk elek, de egy igazi paraszt, nagyon nehez felfognom a mai napig, hogy anyam miert pont ot valasztotta.

De a kedveert elmentem.


Gondolom a gyerekem kedveert is megtennem ezt.

2023. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha azért nem kedveli, mert a párod a családjával együtt az összes ismerősnek elhordta mindennek anyukádat, esetleg valaha is kezet emelt rád a srác vagy anyukád ellen akart fordítani, akkor érthető, de ha az a tipikus mindenkivel kötekedős, aki valószínűleg bárki is a párod, akkor is utálná, akkor én inkább örülnék is neki, hogy nem nekem kell megmondani, hogy nem látom szívesen a nagy napomon, hanem saját magától is belátja, hogy inkább úgy lesz szép az a nap, ha ő nem lesz ott.


De a kérdésedre a válasz, igen, elmennék, bárki is a partner, ez a lányom nagy napja az általa szeretett személlyel, nem az enyém.

2023. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Én addig nem tudok erre válaszolni amíg nem világos, hogy mi a konkrét baja vele.


Mert ugye a nem kedveles skálájai között lehet ég és föld a különbség.

2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
igen
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
35%
Én nem mennék el, mert nem akarnám a jelenlétemmel jóvá hagyni a frigyet.
2023. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
A lányom vagy a fiam szabadon választhatja meg kivel él. Így az ő döntésüket elfogadom, és az esküvőre akkor is elmennék ha nem kedvelném az új rokont. Nyilván ha verné a gyermekem a párja vagy prostitucíóra kényszerítené akkor átgondolnám a dolgot.
2023. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!