Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vennétek a gyereketeknek...

Vennétek a gyereketeknek mégegy autót, ha részegen totálkárosra töri az előzőt?

Figyelt kérdés

Egyszer már anyám autóját is széttörte, mert driftelgetett vele, majdnem megölt engem is.

Én nem kaptam egy autót se. Pár éve vettek neki egyet 4 milláért, mert ő a kedvenc. Tavaly elkezdett fizetős prostihoz járni, lopott, hogy fizetni tudja, hiteleket is vett fel, folyamatosan belement másokba, majd egyik nap pont tőle jött és részegen totálkárosra törte. De gyorsab elhúzott a helyszínről, nehogy kiderüljön, hogy részeg volt és elvegyék a jogsiját. Majd 2 hét múlva kapott apucitól egy ugyanolyan autót. Le se volt cseszve.


Hadd ne mondjam, hogy nekem hogyan esik ez. Aztán "neked minek autó, ott a busz". Neki meg azért kell, hogy prostizzon. Azóta csak úgy pörögnek a százezrek neki prostizásra anyám pénzéből, mint ha 10 Ft lenne. Kb. 10 millás kárt csinált a prostizással. Apán meg röhög rajta... Olyab szinten elszállt, nagyjépű, hogy szóba sem lehet állni vele... De ráadásul anyám évek óta nem vett magának semmit, de öcsémnek cigire, piára, prostikra elmegy lassan minden pénze. Arról nem beszélve, hogy ha részegen másba megy bele, nem villanyoszlopnak? Aztán nemhigy leceszi, hanem vesz neki újat. Ő apám kiskedvence, engem meg ver, anyám meg azt csinálja, amire utasítja.


2023. aug. 24. 10:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék.
2023. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Ja és előttem el is tutkálták,hogy vesznek neki újat... Csak akkor láttam, mikor hazahozta..

Azóta nagyképűbb, mint előtte bármikor valaha. Le sem cseszték.

2023. aug. 24. 10:55
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. De mást sem.
2023. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz le ebből a fertőből?
2023. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódjál, ha igy folytatja, akkor hidegre teszi, teteti magát hamarosan, aztán te leszel az egyetlen. Akkor talán lesz változás.

De egyébként, mégis minek vagy még ott?

2023. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Mert nem engednek elköltözni.
2023. aug. 24. 11:14
 9/47 anonim ***** válasza:
96%
Nagykorú vagy és nem vagy gyámság alatt?? Ha igen, akkor nincs olyan, hogy "nem engednek elköltözni".
2023. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
100%
Nem. De ezek után nagyjából semmi mást sem vennék neki.
2023. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!