Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit gondolnátok,...

Szülők, ti mit gondolnátok, ha idős korotokban egy idősek otthonából hazalátogattok ünnepre és az egyik gyereketek nem szeretné a pelenkátokat cserélni, de a többi gyereketek szívesen megteszi?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozva, hogy fél, hogy esetleg úgy nyúl hozzátok, hogy fájdalamt okoz vagy nem tud rendesen mozgatni titeket, elkapni, ha elestek, stb.

Pelenkacserénél egyből szalad és odahív mást.


2023. aug. 13. 15:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem is mennénk haza ilyen helyzetben. Nem akarom, hogy a gyerekek cserélje a pelenkámat.
2023. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Sosem akarnám, hogy a gyerekem cserélje a pelenkámat. Ilyen esetben nem mennék oda napokra.
2023. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Látogasson meg téged a család. Én speciel szívesen cseréltem volna nagyanyám pelenkáját, de anyám eltiltott tőle, megmondta, hogy pont nem az én dolgom úgy látni és ezt csinálni. Én sem akarnám, hogy a gyerekem csinálja, mint a fentiek, főleg, miután láttam, szüleim miken mentek keresztül a saját szüleikkel. Soha nem engedném, hogy velem ilyen történjen, és már egyik szülőm is mondta nekem és a tesóimnak, hogy ha odajut, ő sem szeretne ennek a másik oldalán lenni, meg hogy mi csináljuk.
2023. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolnám, hogy igaza van. Egyik gyerekemet sem kérném erre, sőt, nem is engedném.
2023. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha olyan állapotban lennék, hogy csak úgy hazalátogatok ünnepre, miért nem magamnak cserélem a pelenkát? Tulajdonképp egy bugyi, 2 oldalt egy kis ragasztóscsíkkal. Aki nem fekvőbeteg, az megoldja simán magának. Aki meg igen, az nem járkál csak úgy el látogatóba, és különben se biztos hogy elég egy ember, hogy lecseréljék.
2023. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 babyboom567 ***** válasza:
91%
Biztosan nem tenném ki a gyerekem ennek.
2023. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaha olyan állapotba jutok, hogy a saját ürülékemből és vizeletemből kell kiszedni és tisztába tenni, akkor lőjetek le... Lehet van akinek ez belefér de szerintem az emberi méltóságot teljesen semmibe tiporja mikor egy felnőtt embert úgy kell pelenkáznia valaki másnak. De hogy a kérdésre is válaszoljak teljességgel megérteném, és az általa adott indok is teljesen normális. De öcsém pl az enyhén romlott virslitől is elhányja magát, szóval neki ez alapból nem menne. Szerintem gerinctelenség ilyesmit erőltetni a gyerekre akarata ellenére.
2023. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Szociàlis gondozò és àpolò végzettséggel mondom, a legnagyobb szeretet és akarat ellenère sem megy ez mindenkinek. Van aki undorodik, van akit az zavar hogy a sajàt szülöjèt nem akarja így làtni.

Nem kell arra a gyerekre haragudni nem megy és kész. Lelkileg sem könnyü ez fizikailag ha nem magatehetetlen szinte akkor nem vészes megoldani. De ez a fizikai része csak!

2023. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Eszemben nem lenne menni így. Segítség akarok lenni a gyerekemnek, teher nem.
2023. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1%
majd az öröklésnél is hívjon oda mást maga helyett:-)
2023. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!