Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya hogyan aszisztálhat...

Egy anya hogyan aszisztálhat ahhoz, hogy az egyetemista lányát egy apja korú férfi üldözze, kövesse, szexuálisan zaklassa?

Figyelt kérdés

Nem az, hogy nem segít, nem hallgat meg. Hanem minden eszközzel, hazudik, megfélelmlít, kikészít, fenyeget, csak hogy ennek falazzon és minél tovább menjen. Ha szóba hozod egyből őrjöng, dühbe gurul, kikészít, mocskolódik és gúnyolódik. Tanúskodott is a felesége előtt, hogy ott is kicseszhessen velem. Akadályozza, hogy lépéseket tegyek, bizonyítékokat tüntet el. Normálisabban és durvábban is próbáltam rá hatni, de ezt ha megkínoznák is, akkor is őt védené. Könyörögtem neki, higy tönkreteszi az életem, mi jó neki ebben, nem szegényli, hogy egy jött-ment elmebetegért beáldozza a gyereke életét, nincsen lelkiismerete, ilyen mocskot nem ismerek, mint ő. Nem használ semmi, hiába.


Pszichés beteg az ilyen és egyébként, mivel szomszéd, tudta hogy viselkedik velem és kihasználta a helyzetet. Sajnos igaz, hogy ilyen anya tönkreteheti az ember életét, ennél kisebb húzással is, nemhogy ilyennel. Az ilyen nem tudom, mit gondol. Szégyenlem, hogy a gyereke vagyok.


2023. aug. 24. 15:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
A rendőrségen ezt elmesélted?
2023. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kérdés?

Nem szeret sajnos, nagyon sajnálom.

2023. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#1 El. Csak sajnos a psycho utána megmutatta neki a vallomásomat. Direkt nem hoztam haza, kértem példányt. Valamint a rendőrséget hívogatta, ilyennel is bepróbálkozott, hogy "mivel egy lakcímem lakunk én is kérhetek vallomást". Utána kikészített, bosszút állt, fenyegetett és arra akart kényszeríteni, hogy menjek be visszavonni. A másik, hogy a hátam mögött találkozgatott utána is a féreggel és egyszer elment a "feleségének bizonyítani", hogy ez nem igaz, én hazudok. Neg másoknak is ezt adta elő. Mikor.olyan is volt, hogy 2 héten át éjszaka az udvarunkban tanyázott stb.
2023. aug. 24. 15:25
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Na ilyenkor hallgatnám meg az anyukát is, hogy kiderüljön, ki is a pszichés beteg...
2023. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ki vagy te? Most azt állítod, hogy ezt kitaláltam, hogy névtelenül anyámat mocskolhassam? Azt sem tudod ki.

Az is baja volt, mi az, higy elküldeném a francba, mi az, hogy a rendőrök nélküle beszéltek velem. Valószínűleg azért, mert elmúltam 18, de ezt nem fogja fel.

2023. aug. 24. 15:28
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Tartom a kérdésem.

Mi a konkrét kérdésed? Mi a terved a jövőre?

2023. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust feljelentetted?

"mivel egy lakcímem lakunk én is kérhetek vallomást". ez már a humor kategóriája

2023. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Sajnos ő itt tart.
2023. aug. 24. 15:44
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Ez még kamunak is rhadt gyenge, már ne is haragudj. Bevallottan mentális beteg vagy, aztán azt várod, higgyük el, amit itt összehordasz?


Nekem is volt ilyen barátnőm, őt mindenki megerőszakolta - állítása szerint.

A valóság meg az volt, hogy Ő a notórikus hazudozó és azért járt orvoshoz, nem az állítólagos bántalmazások feldogozása okán.

2023. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Vootmá nem egyszer..
2023. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!