Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők a válás miatt...

Elvált szülők a válás miatt annyira megharagudtak rátok a gyerekeitek,hogy nem tartjátok a kapcsolatot sikerült e megbékélni vagy nem? Első sorban édesanyákra gondolok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
A kuki sajnos mindig fontosabb mint a gyerek.
2023. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

Nem, a kuki sosem fontosabb a gyereknél,csak lehet a volt férj kellőképpen az anya ellen hangolta őket..

A kérdés engem is érdekel, hogy lesz-e, lehet- e megoldás?

2023. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább fordítva szokott lenni, mármint anya hangolja apa ellen.
2023. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nálunk pl. a kuki és a punci is sokkal fontosabb volt nálam, szóval sajnos bőven van igazság abban, amit első ír.
2023. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan nőt, akivel nem áll szóba a már felnőtt lánya a válás óta, pedig nem volt és nem is lett új kapcsolat.

Meg ismerek olyat is, ahol bár látszólag minden OK, 3 felnőtt gyerek közül 2 ha választani kellene most is gondolkodás nélkül az apját választaná. Pedig ott sem voltak egyik részről sem soha új partnerek.

Szóval igen, előfordul.

2023. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a kuki volt fontosabb az ex feleségem számára mert akkor nem egy nála 10 évvel idősebb 60 éves pasival lépett volna le,inkább a pénz a gondtalan élet kellet neki.

Én soha nem hangoltam ellene a gyerekeket már felnőttek és értik,hogy mi történt.

Ők is azért haragszanak rá mert szó nélkül ment el se velük sem velem nem közölte,hogy miért döntött így.

Amíg együtt volt a család szépen meg voltuk a 3 gyerek közül 2 vidéken él ennek ellenére a születésnapokat és az ünnepeket mindig együtt töltöttük.

És ezért nem értem,hogy tudta eldobni őket a 2 vidéken élő gyerekekel szinte minden nap hívtuk egymást.

Mindig megbeszéltük,hogy telt a napjuk a lányom mindig vele beszélte meg a női dolgokat.

És ennek egyik napról a másikra vége lett,én továbbra is tartom a kapcsolatot velük.

Az elmúlt két és fél évben egyszer találkoztak és csak néha írnak egymásnak.

Azért mert elhagyott nem kellet volna a gyerekeit is elhagyni az igaz,hogy ők is nagyon haragszanak rá.

De szerintem neki kellene nyitni feléjük nem volt rossz édesanya mindig is szerette a gyerekeit.

Soha nem gondoltam volna,hogy ez megtörténik velünk de tévedtem.

Mi lesz akkor ha megszületnek az unokái és nem látja őket akkor is ilyen keményszívű marad?

2023. szept. 3. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömről van szó. 3 éve tart a válóper és a vagyonmegosztás, a nagykorú gyerekeket az apa teljesen az anya ellen fordította, mert kilépett a kapcsolatból. Nincs új párja, csak nem bírta elviselni ahová a kapcsolat fajult. Az apa ellenben már rég társra talált. A gyerekek egyáltalán nem keresik az anyát, megkeresésre nem reagálnak.

Nagyon szomorú.

dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!