Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy fogadnátok ha a...

Szülők! Hogy fogadnátok ha a fiatok bejelentené hogy a barátnője afrikai származású?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 07:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Örömmel. Én mindig nyitott vagyok más kultúrák megismerésére.

Csak Magyarországon van ez a bizalmatlanság, kirekesztés. Hogy ami nem olyan, mint mi, az csak rossz lehet. Teljesen éretlen a társadalmunk. Ezért is tartunk ott, ahol.

2023. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mantis religiosa ***** válasza:
13%
Csoki hercegnő! 😛🤩😀
2023. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereti és boldog vele akkor nem zavarna
2023. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%
Ha boldogok akkor hajrá.
2023. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarna.
2023. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

A férjem díjazná 🤣🤣🤣

Viccen kívül, ez nem probléma. Az embert kell megismerni és elfogadni.

De én megfordítom a kérdést: mit szólnánk mi szülők, ha a gyerekünk párja roma lenne? Elfogadnánk? Vagy itt már van előítélet?

2023. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Nagykorú?

Akkor mi közöd hozzá? Tetszik vagy sem, az ő élete, nem tilthatod meg neki.

Külföldön élek, itt teljesen normális a vegyes házasság. Csak a magyarok vannak begyöpösödve.

2023. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Örömmel. Pont úgy, mintha Japán, Német, Orosz vagy mondjuk Argentín lenne.
2023. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
A fiam évekkel ezelőtt elmondta, hogy meleg és bemutatta a párját is, a külföldön élő lányom pedig összejött kinn Németországban egy nagyon helyes (értsd: kedves) török sráccal (aki "színes bőrű"). Egyikükkel szemben sincs semmi kifogásunk, mindkét vejem nagyon tisztességes, becsületes ember, akik szeretik, tisztelik, megbecsülik a gyerekeimet. Mindkettőjüknek nagyon szép, kiegyensúlyozott, harmonikus párkapcsolata van évek óta. Nekem ez számít, nem a nemük vagy a bőrszínük. És ha majd egyszer valamelyikük úgy dönt, hogy gyermeke(ke)t szeretne (ha szeretne), mindegyik unokánkat ugyanúgy fogjuk szeretni. Akár az örökbefogadottat, akár a kis capuccino babákat is szeretettel fogjuk várni. Az élet kiszámíthatatlan, sosem tudni merre sodor a sors bennünket. Ma már nem az van, mint ami 40-50 évvel ezelőtt volt. Sokkal nagyobb a mobilitás és az elfogadás, teljesen természetes, hogy mindenféle vegyesházasságok létrejönnek, hamarabb és könnyebben megköttetnek, mint amiben mi éltünk a Kádár-korszak végén. Én kifejezetten szeretem, hogy ilyen tarkabarka és sokszínű a családom, büszke vagyok mindegyikükre, mert kivétel nélkül tisztességes, jó emberek.
2023. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Én örülnék neki mert arab vagyok Budapesten.
2023. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!