Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lány apja elveri a srácot...

A lány apja elveri a srácot ha rajtakapja a lányával, illetve nem engedi hogy nemi életet éljen addig ameddig velük lakik, ezek a filmes klisék a valóságban is jelen vannak?

Figyelt kérdés

A legtöbb amcsi filmben és sorozatban előforduló jelenetek, hogy a nagykorú lányának nem engedi hogy nemi életet éljen, illetve a kiskorúnak hogy fiúja legyen. Ha viszont rajtakapja őket ( akkor is ha már a lány nagykorú, felnőtt ) elveri a pasit akivel rajtakapta.


Csak szerintem életszerűtlen dolgok ezek? Főleg a verés, úgy hogy még csak vissza sem üt a gyerek.



2023. okt. 5. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyire életszerűtlen, hogy az apja összepakolja a lány cuccait, kocsiba ülteti és kivágja a kocsiból a srác előtt, hogy mától vele lakik. Ilyet már láttam. Hihetetlen dolog ez is, de van ilyen. Így benne van a pakliban ez a filmes történet is.
2023. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez ma már így néz ki.


[link]


😄

2023. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem ez ma már nem így van. Nincsenek erkölcsök, a szülők ha tetszik ha nem lenyelik a békát hogy esetleg a 14 évest dugják a saját otthonukban. Mert inkább ott mint az útszéli bokorban.
2023. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb amcsi filmben és sorozatban nem láttam ilyent.
2023. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában egy elrontott hajért beperelik a fodrászt. Mennyire reális, hogy következmények nélkül maradhat tömegesen, hogy barlanglakó apuka tinifiúkat ver?
2023. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szigorú, korlátozó szülő biztos hogy van, aki megtiltja a lányának hogy barátja legyen. Az már nem tudom, akkor mi történik, ha kiderül, hogy mégis van
2023. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá a valóságban is példa.
2023. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez régebbi filmekben volt, 50 éve még nem volt ritka nálunk se az ilyen szülő. Vagy a másik lehetőség, hogy Amerikában ma is több a vallásos konzervatív, mint nálunk és ott bizonyos körökben még ma is divat szűzen házasodni.
2023. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!