Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pálinka elmulasztja a torok...

Pálinka elmulasztja a torok fàjàst de a szüleim nem engedik hogy igyak, hogy szerezzek pálinkát ha nincs rà pénzem?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom régebben mikor még volt itthon pálinka és fájt akkor is a torkom ittam 2 kupicaval és elmúlt. Jobban használ mint a hülye szirupok cukrok amit az orvos felir a torokfàjàsra.

2023. okt. 15. 12:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Hétfőn menj orvoshoz. Ha vírus, akkor mondjuk magától fog elmúlni, azért nem használ, amit szedetnek veled, mert úgyis csak az idő oldja meg, többnyire csak néhány nap és akkor is elmúlik, ha semmit se csinálsz. Bizonyíték egyedül a mézre van, hogy segít egy picikét. Minden más csak pénzlehúzás, de mivel amúgy is elmúlna 1-2-3-4 nap alatt magától, az emberek azt hiszik, hogy jé ez a valami használt.

Ha meg bakteriális, akkor antibiotikumot kell hogy szedj, mert az meg nem múlik el se magától, se házi csodaszerektől.

2023. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg még tegyél egy kiskanál sót vízbe, amivel gargarizálhatsz, az is segíthet a fájdalom enyhítésében, ha meggyógyítani nem is fog.
2023. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hársfatea is elmulasztja🙂
2023. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves korodban akarsz elindulni az alkoholizmus lejtőjén?
2023. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Hat en meg palinkaltol jobban nem ereztem magam, pedig parszor mar megprobaltam betegseg eseten, miert ne alapon.


Igazabol se gyereknek se felnottnek semmi szuksege ra, szoval igyal teat, egyel mezet, gyombert, szopogasd a cukorkat, aztan ha nem lesz jobb, orvos.

2023. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyél mézet! Az is elmulasztja a torokfájást.
2023. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

Na ez az “alkoholizmus lejtôje” hàt ez vicc :D közhelyes rossz szakállas vicc

Én mikor meghülök,valami “getha”kerülget

Csinálok egy nagy “ibrik” forraltbort gyömbérrel fokhagymával

Lecsapom aztán 3-4 bodzapálinkát

Forrótus

És vastagon betakarózva

Ezt 3-4alkalommal eljátszom és kutya bajom

Namost régebben azért megittam a magamét (kulturáltan)

Viszont 5-6éve már

Koccintòs kupica

Társasàggal 1-2sör

És a forraltboros bodzapálinkás kombó amikor betegeskedek

Most 32vagyok

Tini korom óta ezzel “gyógyulok”

Nameg amióta főzök azóta még a rendes gazdag húsleves…

De eezzz az ALKOHOLIZMUS LEJTŐJE XD hàt apám tipikus “gyakorikérdéses gyöngyszem”

2023. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

"Namost régebben azért megittam a magamét"

"Most 32vagyok"


Hát amúgy az írásod alapján azt hittem kb 70 éves papi vagy. 👍


Kérdező: hagymatea, méz, gyömbér.

2023. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
A pálinka nem segít a torokfajason. Kösd be a torkod kendővel, igyál forró teát citrommal, miután megittad egyél egy kiskanál mézet (ne a teaba rakd, mert a forró ital kinyirja a mézet). Vegyél valamilyen torokfajasra való szopogatos gyógyszert.
2023. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
vegyél be szterpszilszt. ne legyél alkoholista
2023. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!