Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem tudok másnál enni ?

Miert nem tudok másnál enni ?

Figyelt kérdés
A baratoméknál sohasem tudok enni olyan mintha elzárnák a torkomat és nem megy le az étel. De itthol nincsen baj azzal hogy egyek csak náluk. Mert félek hogy nem ízlene vagy valami de az a baj hogy egy sima szendvicsel is ez van. Pedig tudom hogy nincs benne semmi olyan amit nem ennék meg. Csak egyszerűen nem megy.

2023. okt. 14. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szorongás miatt lehet
2023. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is mindig ez volt felnőve.
2023. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni?
2023. okt. 14. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, én továbbra is csak olyan helyen tudok enni, ahol már felengedtem, de ehhez ugye idő kell.
2023. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmúlt. Kamaszkoromban nem csak máshol, otthon se tudtam enni, ha idegenek voltak nálunk. Egyszerűen azt éreztem, hogy néznek és ez kiborított. Azóta elmúlt.
2023. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne egyél előtte 2-3 napig.
2023. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetemben is volt ilyen. Szorongás okozta. Aztán, elmúlt. Most már a vasszöget is bárhol.
2023. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Velem az étkezési zavarom idején volt ez. Borzalmas volt. A saját családommal sem tudtam enni. Aztán már sehogy. A gyógyulásom része volt az hogy havi 1x rendeltünk és egyszer éttermeztünk. A betegségem vége felé jöttem össze a barátommal. Az elején vele is nehéz volt, hogy majd mit szól. Semmit :) ez a legnormálisabb dolog, hogy eszünk
2023. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!